Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

21/04/12 17:09:40

Witam się :D Długo mnie nie było ale w miarę wolnego czasu podczytuję :oops: Korzystam z chwili wolnego, M pojechał mi zmienić opony zimowe w samochodzie. Dawi pochłonięty od jakiegoś czasu komputerem- mógłby grać zawsze i wszędzie. Nawet na naszych komórkach gra :shock: Do przedszkola chodzi chętnie, chociaż do grudnia to więcej siedział w domu z choróbskami niż był w przedszkolu. Tydzień temu robiliśmy jego urodzinki- tylko w domu, rodzinnie. W przedszkolu dzieciaki przynoszą w urodzinki słodycze, są tańce, i specjalny tron dla solenizanta. Powiem Wam dziewczyny, że nawet nie wiem kiedy te 5 lat minęło. Dawi wydaje mi się już taki duży, samodzielny.... A ja coraz częściej myślę o drugim dzieciaczku i chociaż mój M jest od zawsze jak najbardziej na TAK to ja nie mogę się zdecydować. Mam w głowie wiele pytań, jak sobie poradzę "logistycznie", kto zostanie z maluszkiem jak wrócę do pracy - moi rodzice opiekują się już Dawidem i nie chcę jeszcze zostawiać im kolejnego dziecka, teściowa chętna ale musiałaby codziennie 20 km dojeżdżać do nas, więc też pewien problem. Ach sporo tych "ale" mam.... Wiem, że po części te moje obawy są egoistyczne, wiem też, że wszystko da się jakoś pogodzić, zorganizować. Dam sobie jeszcze trochę czasu i coś postanowię... Zmykam, muszę pogonić mojego synka z komputera, bo czas zrobienia sobie przerwy dawno minął :) Aha, czy Wasze dzieciaczki podróżują jeszcze w fotelikach samochodowych czy siedzą już na podkładkach? Moje dziecko siedzi w foteliku ale ciągle marudzi, że fotelik go ogranicza :lol: i mu niewygodnie. Chociaż, podkładka chyba też niewiele zmieni. Najważniejsze, żeby bezpiecznie było.

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

16/02/11 21:37:05

katia widać każdy ma jakiegoś bzika...... :wink: U nas powoli do przodu, Dejw chudzina, że ho ho- nie chce żadnych nowości próbować, uwielbia słodycze i coca cole czyli to co dobre i niezdrowe :twisted: histerycznie uprzedzony do wszeljakich lekarzy, przekonany powoli do fryzjera, pokochał nasze nowe autko i teraz tylko fordy - jak to mówi- "mondeonaki" -się liczą na drodze :shock: Poza tym bardzo lubi dzieci, w zasadzie to najbardziej brakuje mu kolegi z którym mógłby się na co dzień bawić - rodzeństwo by chciał, ale tylko chłopaka :lol: a na moje pytanie czy pójdzie do przedszkola od września odpowiada "nie wybieram się" :lol: Ja walentynkowe popołudnie spędziłam u okulisty i nie dość że stówa poszła na wizytę to jeszcze muszę nowe okulary a w zasadzie szkła wymienić bo te co mam są do bani- mam dosyć konkretny astygmatyzm i powinnam szkła cylindryczne nosić bo w nich rzeczywiści lepiej mi się patrzy :roll: dziś byłam u optyka - jedno szkło 140 zł brrrr tak z innej beczki- pies mi się marzy, labrador...... już oczami wyobraźni widzę nasze wspólne spacery całą rodzinką, ach...

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

16/02/11 20:22:32

Hejo :D Czytam, czytam w miarę na bieżąco ale z pisaniem mi coś nie idzie... W Dextera się wciągnęłam i oglądam namiętnie co dzień, i Hausa.... a Dejw na okrągło Top Gear - przez co mam małego mistrza motoryzacji w domu :D

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

20/10/10 19:09:13

Cześć, cześć :D Długo mnie nie było..... ale czytam w miarę często :oops: Moje dziecko do przedszkola się nie załapało- ale szczerze to nawet się tym zbytnio nie przejęłam- rodzice chętnie zgodzili się zajmować wnusiem :D No i mimo siedzenia w domu nas tez wirusy nie minęły, przez weekend Dawiś miał stan podgorączkowy, wczoraj mega katar, dziś doszedł kaszel. Słabiutki ten mój synuś przez te choróbsko ale pyskuje za dwóch- he he, wszystkich w domu poustawiał, a ostatnio na topie jest zdanie: "jeszcze mi tego brakowało" :shock: Gratulacje dla Kasiuni, Trzydziestki i Mamy79 - spokojnej ciąży dziewczyny :D No to tak w wielkim skrócie, na szybciora. Aaa napiszcie dziewczyny o której godzinie Wasze dzieciaczki chodzą spać. Bo moje to prędzej jak o 22:00 nie pójdzie.... już nie pamiętam co to spokojny, cichy wieczór :wink:

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

03/07/10 21:09:40

A kuku :D Wpadam tylko pogratulować joanman i Gosiaczkowi- pięknych córeczek :D Resztę pozdrawiam, przesyłam buziaki i znikam na mundialowe emocje :wink: