***SIERPNIÓWECZKI 2008***

22/10/08 09:52:06

No niestety mi to tak zabrzmiało

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

22/10/08 09:45:11

Witam w ten ponury, jesienny poranek Oliwko na miłosc boską :!: Amelka jest najważniejsza i dla niej teraz żyjesz. Ona Cię potrzebuje jak nikt inny. Nikt tak Cię nie kocha jak ta mała istotka. Nie zrób jakiegos głupstwa ze względu na nią, proszę :-{: Co za plaga, moje małżeństwo też chyli się ku upadkowi. Tak naprawdę w pokoju stoja spakowane torby mojego męża i tylko odwagi brak aby wyszedł z nimi i zamknął drzwi za sobą :? I niech sobie idzie w piz...u. Mam go w d...pie. Mówi, że już nie jestem tą samą osobą co kiedyś. A pewnie, że nie jestem, bo w międzyczasie stałam się żoną i MATKĄ a on stanął na poziomie kawalera. No to :dada: Inka :hbd:

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

21/10/08 11:12:33

Moj szkrabek też ma krzywą główkę, mało tego neurolog powiedział z miesiąc temu, ze za dużo witaminy D3 i że od tego robi mu się wieżowata głowa, no żesz ku... :evil: Pediatra zrobił badania krwi i witaminy D3 nie kazał odstawiac, bo wszystko jest okej. Główka krzywa faktycznie ja cholera, ale co mam zrobic? Nie będę na siłę podkłada mu nic pod prawą stronę, bo i tak odkręca tam głowe i jeszcze się przydusi :( Podobno główka prostuje się do 1 roku. Asienka bidulko, wiem co przeżyłas, bo moja koleżanka rteż niedawno była ze swoim maluchem w szpitalu przez zapalenie płuc. :cry: Jej maluch zachłysnął się jedzeniem i poleciało mu do płuc, a tam namnożyły się bakterie i zachłystowe zapalenie płuc gotowe

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

21/10/08 09:15:20

Jak zakładam czapkę Oskarkowi, to w jednej sekundzie robi sie purpurowy ja alkoholik i RYK :twisted: No taki dramat, jakby głupia matka go katowała :evil: Na szczeście po minucie zapomina, tylko :foch: zostaje. Olorka przydałoby się, abyś jakis suwaczek sobie trzasnęła, będzie nam łatwiej Ci np. doradzac :P No bo wiesz, czasem bywała, że nawet miesięczne różnice są miedzy naszymi maluszkami, a to bardzo dużo jak na takiego berbecia i pewne rade mogą by jeszcze nieaktualne A Inka ma jutro urodziny :!: :bal:

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

20/10/08 12:37:54

Wszystkie z bolącymi kolanami marsz do lekarza!!! :zł: Pózniej bedziecie tyle cierpiec co ja :!: Aprilka moj stokrotek czesto chodzi w czerwonym i jak cos pisnie, że mu sie nie podoba, to będzie tylko w pieluszce chodził, i to tetrowej dla wiekszego dyskomfortu :twisted: Kurcze, no i jak już chce z wami pisac, żeby nie było, że tylko czytam, to na to czytanie nie mam teraz czasu, cholercia :ysz: Dla wszystkich jubilatów, mających dziś miesięcznicę :gift: Powiedzcie mi, czy Waszym maluszkom zaczęły się już zmieniac oczy :?: Ja mam brązowe, hasbento piwne, a mój maluszek wciąż niebieskie i nawet jakis promyków innego koloru nie widzę :( no i trochę sie martwię, bo nie chciałabym aby miał niebieskie :?