mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

24/10/11 11:01:22

Hej Kobietki:) Mamuśka, zdrówka dla Nadzi!:) Ehhh... z tymi choróbskami:( Iga dziś pierwszy dzień w przedszkolu po przerwie 5 tygodni. A katar był taki jak opisujecie...zatokowy, zielono-żółty, ciągnący się, gęsty...nie dający się wydmuchać...W końcu dostałą Rulid antybiotyk, bo ani Ospamox, ani Zinnat nie pomógł...Po tym Rulidzie nastąpiłą duża poprawa ale katar nadal zalegał...dlatego dostała takie krople do oczu do noska...kiedyś to się Dicortinef nazywało i to jej pomogło:) A do laryngologa chodzimy do NZOZ Safmed w Sosnowcu. Lekarz bierze 80zł za wizytę ale nie pamiętam jego nazwiska. Bardzo miły facet i wydaje się konkretny. Mogłam od razu do niego pójść a nie do rejonu...ale nie:P Byłyśmy u niego już klika razy i z ostatniego kataru też ją szybko wyciągnął:) Nawet czasem przepisuje homeopatię ale tylko taką, która jest klinicznie przebadana i potwierdzona. Dajcie znać, kiedy jakie spotkanko:) Miłego dnia :)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

21/10/11 12:06:49

Cześć Kobietki:) przepraszam, że się nie odzywam i Was zaniedbuję:( Mamuśka, nie chodzimy do przedszkola z Igą już 5 tygodni, bo choruje:( ciągnie jej się ten katar strasznie...ale to przez to, że poszłyśmy do rejonu do lekarza...i od początku nie trafił z antybiotykiem...dopiero później poszłyśmy prywatnie do laryngologa i już jest o wiele lepiej:) może w przyszłym tygodniu już uda mi się ją zaprowadzić:) W każdym razie lekarz stwierdził, że z przedszkola przyniosła coś, co trudno wytępić...i za miesiąc będzie jej chciał wprowadzić jakąś szczepionkę do nosową. Mam nadzieję, że wreszcie się te choróbska uspokoją, bo nie mam już sił:P Szotka i jak tam Wika w przedszkolu? chętnie chodzi?:) Ania, gratuluję pracy i fajnie, że jesteś zadowolona:) Ineska, i chodzisz na tą zumbę? podobno fajna sprawa:) cmielka, dobrze, że u ciebie wszystko w porządku:) Dziewczynki, kiedy organizujemy jakieś spotkanko?:) Pozdrawiam i ściskam każdą z osobna:)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

01/09/11 10:33:58

Ineska...jak najbardziej spotkanko!!! pisz, kiedy ci pasuje:)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

30/08/11 13:39:29

Witam:) Co tak Dziewczątka nic nie piszemy?:P Cmielka, nic się nie bój:) ja rodziłam bez znieczulenia i żyję:P u nas już wszystko oki:) nie miałam ochoty pisać, bo humor miałam totalnie zrąbany...za dużo problemów było... Dziewczynki odzywajcie się:) Pozdrawiam:*

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

02/08/11 15:58:07

Witam:) Gratuluję Malinowa!!!:)najważniejsze, że już jesteście razem:) Dzięki Twojemu wpisowi wiem, gdzie nie rodzić nigdy... My też z wakacji już wróciliśmy i pogoda nam się udała:)Jestem opalona i z tego powodu szczęśliwa:) Igusia się taplała w morzu, jadła lody na potęgę, jadła wszystko co jej w rączki wpadło :shock: dzielnie chodziła z nami na spacerki:) Zaglądałam na wątek ale nikt nic nie pisał;) tylko czekałam na jakiś znak życia;)