"Stycznióweczki 2009" :):)

03/02/09 20:39:00

Witam wszystkie mamy!!! Wreszcie mam troszkę wolnego czasu żeby Was poczytać i coś napisać. Mój maluch przez ostatni tydzień ciągle wrzeszczał, nie uspokoił się nawet na minutę. A dziś mogę powiedzieć, że chyba dzieć mi się naprawił. Jest w miarę spokojny i nawet przespał dziś 4 godziny. Możliwe, że to zasługa "Języka niemowląt" Mam nadzieję, że już mu tak zostanie :D Tylko jeszcze to prężenie w nocy gdyby przeszło... Podaje grip water i nic. Teraz zobaczę esputicon, może on pomoże martynika - moja kadrowa chciała tylko akt urodzenia małego i to wszystko. Zgodnie z ustawą akt urodzenia jest podstawą do udzielenia urlopu macierzyńskiego. misiunia200 - gratulacje. Mam nadzieję, że już wszystko będzie OK. Jasio śliczniutki. italianka - również GRATULACJE Ninuś - wszystkiego dobrego dla Jasia z okazji miesięcznicy :) :bal: Wszystko będzie OK.

"Stycznióweczki 2009" :):)

30/01/09 14:38:19

Witam wszystkie mamusie. U mnie dziś koszmar. Mały ciągle płacze, albo wisi na cycku albo na rękach. Ja chyba nie potrafię odróżnić jego płaczu. Nie wiem czy chce jeść czy bawić czy może jest znudzony. Kupiłam nawet książkę "Język Niemowląt" ale jakoś mi nie idzie to odgadywanie :evil: PrzyszlaMama:)Ciasne wiązanie też nie pomaga a wręcz skutek jest odwrotny-mały aż się zanosi od płaczu. Chyba łapię już jakąś deprechę... Jeśli chodzi o wagę to ja już zgubiłam 12 kg ale do mojej wymarzonej wagi brakuje jeszcze min. 10 kg. klauduśka84 zazdroszczę Ci tej pizzy :D zuzab - gratuluję ślicznej córci. Oby była zdrowa i grzeczniutka dla mamusi :D dolores-18 - życzę szybkiego rozpakowania (najlepiej już z małżem)... malgo30 my również mamy łóżeczko Szymka w naszej sypialni. On się tak często budzi, że chyba nie dałabym rady chodzić za każdym razem do innego pokoju. A dodatkowo nad ranem przenoszę go naszego łóżka bo małego chyba zaczyna boleć brzuszek i jak go przytulę to jakoś się uspokaja.

"Stycznióweczki 2009" :):)

29/01/09 21:40:23

uloonia ja wodę koperkową podaję od 2 tygodnia. Pediatra zaleciła podawać 1/2 łyżeczki 3xdziennie. Więc bez obaw możesz podać.

"Stycznióweczki 2009" :):)

29/01/09 21:09:53

U nas też problemy z brzuszkiem. Szymek pręży się i napina tak jakby chciał zrobić kupkę albo bączka (ale kupki robi rzadkie). Pediatra kazała podawać grip water ale jak do tej pory nie ma poprawy. yszolka u nas o tyle dobrze, że mieszkamy daleko od teściów i nikt mnie nie krytykuje. Fakt, nie powinna się mieszać w wychowanie Twojego dziecia. Czy wasze maluchy też tak mało śpią w dzień? Szymek śpi może max 3 godz dziennie i do tego jak nie śpi to trzeba go nosić na rekach bo jak tylko jest odkładany do wózka to załącza się syrena. A mi położna powiedziała, że taki maluch to jeszcze się nie przyzwyczai się do noszenia na rękach.

"Stycznióweczki 2009" :):)

29/01/09 17:22:35

Witam wszystkie świeżo upieczone i przyszłe mamusie. Też urodziłam w styczniu. Zaglądam do Was dość często, a że jest u Was tak miło i sympatycznie to zdecydowałam się do Was dołączyć. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona. Zawsze to raźniej i można posłuchać rad już bardziej doświadczonych-bo to moje pierwsze dziecię :) Jeszcze raz gratuluję wszystkim rozpakowanym.