ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

21/12/07 18:12:30

No i super pomysł!Ja nie mam drukarki,bo tak też bym poszła w Twoje ślady.Pozdrawiam serdecznie.

ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

19/12/07 17:05:48

Witaj milky,byłam dzisiaj u Banacha,nie robią już tam kalendarzy.Pytałam na Brzozowej w Kodaku,robią nawet fajne.Ceny od 30-80 zł.Trzeba mieć zdjęcia na płycie.Piszę Ci to wszystko,żebyś nie traciła czasu ,bo dobrze pamiętam, jak jest go mało przy maluszku.Pozdrawiam .

ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

18/12/07 18:10:59

Witaj milky,śliczny ten Twój Kornelek.Mam dla Ciebie pomysł na prezent.U nas w rodzince -rewelacja! To kalendarz ze zdjęciami maluszka na 2008 rok.No i inne tego typu rzeczy np.koszulka,poszewka na poduszkę,ale kalendarz nam najbardziej pasował.Robią takie rzeczy w Rossmannie-ale nie widziałam,także nie wiem jak jakość. My robiliśmy u Banacha ,na Gwiezdnej.Nasza babcia oszalała,nawet zamówiła w tym roku...........Pozdrawiam serdecznie.Moni.

ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

17/12/07 10:45:25

Witajcie dziewczyny!Ja mam już duże dziewczątko-w święta kończy rok,ale z własnego doświadczenia wiem jak trudno zdecydować się na wózeczek.Polecam ROAN! W zeszłym roku,ze wszystkim,tzn.gondola,spacerówka,fotelik z adapterem i torbą,kosztował 1300złSzczególnie zadowolona byłam z adaptera-super sprawa.Mają naprawdę fajny wybór na Wyspiańskiego{okrąglak} .Pozdrawiam serdecznie.Jak miałybyście pytania,pomogę.

ELBLĄG - mamusie i przyszłe mamusie :)

13/12/07 16:34:03

Witajcie Ciężaróweczki,bardzo mi Was żal.Chcecie zadbać o siebie i dzidzię ,a nie macie gdzie...........Chyba pozostanie Wam szkoła rodzenia.Tam też fajnie się ćwiczy.Czasami aż dech zapierało.Mam nadzieję,że coś znajdziecie.A może nasza elbląska szkoła tańca...............Pozdrawiam gorąco.Moni