Mikołowskie Mamusie i te z okolic -wpisujcie się:)

27/07/09 15:34:05

Hejka. Roksetko widzę ogromne zmiany u Was. Wcześnie się dowiadujemy ze będzie u Ciebie druga dzidzia. łatwo to nie będzie ale dasz radę. Każda kobieta jest przystosowana do cieżkich sytuacji. Co do butów to ja miałam z Zetpola zwykłe bo mała aż tak dużo nie chodziła i nie opłacało się innych kupować. Na jesień kupiłam jej potem w CCC takie butki za ok 50 zł i tyle. A na zimę miałam pożyczone z Bartka super butki i nie musiałam kupować. Co do łóżeczka to różnie. Siostry córka ma 8 m-cy i próbuje wstawać w łóżeczku więc zamienili na kojec żeby się tak nie obijała. Brata syn wychodził z drewnianego łóżeczka ok. roku więc też zamieniali. Moja Ania nie miała takich zapędów więc zostało drewniane. Zależy wszystko od temperamentu dziecka. Kaśka no to przyjemnego urlopu. Ja właśnie kończę swój i zapierniczałam cały urlop bo tynkowanie, potem urodziny i dopiero teraz mam spokoju trochę. Korzystam ze Anusia jeszcze śpi. Od ponad tyg. robimy ostry trening odpieluchowania i schowałam wszystkie pampersy. Powiem tylko że łatwo nie jest. Są duże postępy bo zawoła i potrafi już trochę przetrzymac ale w nocy różnie. Jedną noc zawoła i obudzi się a drugą zleje. Daję nna noc 2 tetrowe pieluchy i podkładam koce i walczę. Zobacze jak długo jeszcze. Od ponad meisiąca nie mamy też już smoczka także dziecko mi się usamodzielnia.

Mikołowskie Mamusie i te z okolic -wpisujcie się:)

14/06/09 00:17:35

Wchodzę i co czytam - mamy podwójną mamuśkę synalków! Ogromne gratulacje dla Roksanki!!! Dużo zdrówka i radości życzę. Duży chłopak. Waga jak mojej Ani :) No to czekamy na relacje.

Mikołowskie Mamusie i te z okolic -wpisujcie się:)

07/06/09 13:10:00

Wywoła mnie jaga (czyałam ze zmieniłaś ksywkę :) ) Roksanko spokojnie, ciesz się jeszcze spokojem bo potem cię czeka podwójne larmo :) Patrz od tej strony. U nas spokój niedzielny. Mała śpi, mąż chrapie na tapczanie a ja klikam. Ogólnie na dzien dzisiejszy spokojnie w maju przeszliśmy grypę jelitową, potem jakieś paskudztwo z gorączką ale już jest ok. Co do tych ofiar z samolotu to też słyszałam ze z Jaśkowić. Jeden handlował autami używanymi w Ornie a drugi miał sieć sklepów ponoć. Takie słuchy idą. Trzymajta się dziewuchy. Pogoda dziś w miarę to może spacerek się uda jakiś. W Pszczynie impra ponoć dziś jest ale jakoś nie umiemy się zebrać zeby tam w końcu się wybrać.

Mikołowskie Mamusie i te z okolic -wpisujcie się:)

19/04/09 00:00:22

Witaski. Wszystkiego najlepszego po świętach :D Kaśka to super ze w pracy ci się podoba, oby tak dalej. Widzę ze zapisy do przedszkola na czasie. Ja pytałam już na rok 2010/2011 dla mojej Anusi ale narazie nie ma zapisów w przedszkolu a byłam też w ochronce w klasztorze bo mamy takie katolickie przedszkole i chyba tam ją zapiszę, sama nie wiem. Zobaczę jeszcze. Roksanko no to niewiele już zostało ci tego ciążowania. W sumie to 2 miesiące. Termin masz na czerwiec tak?? U nas ogólnie dużo spędzamy czasu na dworze. A ze po pracy chcę spędzić czas z Ania więc sobie oddychamy powietrzem. Ostatnio idą jej 5 dolne więc marudna jest i trochę gorączkowała przez to. Narazie się uspokoiło. W pracy roboty masa bo sama jestem za 2 eteaty, koleżanka mi się rozdwaja z końcem maja, początkiem czerwca. Spokojniej bezwietrznej niedzieli Pa

Mikołowskie Mamusie i te z okolic -wpisujcie się:)

16/03/09 21:10:25

Hejka. Wpadam na chwilę. Nie mam zbytnio czasu w pracy pisać bo nawał a sama jestem bo koleżanka w ciąży na L4 i tylko z doskoku. W domu to mi się już nie chce wieczorami i trzeba obiad robić na 2 dzień i tak w kółko. Kaśka gratuluję nowej pracy w biurze rady :)) Życzę powodzenia. Bulata no to czekamy na fotki twojej pocieszki. Pochwalę się tylko ze od soboty moje dziecko śpi znów w swoim łóżeczku. Tak na próbę dałam nie licząc na efekty a tu o dziwo bez buntu śpi :shock: Dalej w to nie wierzę i czekam kiedy się jej odwidzi ale narazie spoko wchodzi sobie do niego zapodaje sobie smoka i przykrywa kołderką jak stara. No dorasta mi dziecko nie ma co. Widać ze zbliża się już do 2 latek to poważnieje. Trzymajcie się dziewuszki.