Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

01/12/10 10:57:09

Cicha To też troszke czekałaś na te dwie kreseczki :wink: Ale Ty już masz swoją niunie :D Mam nadzieje że wkrótce i nam sie uda :) No a co do chorób Oliwii to czas pokaże,mam nadzieje ,że lek bedzie działał :wink: A jak Noemi zareagowała na siostrzyczke?Przepraszam,że pytam.Być może już pisałaś o tym ale nie śledziłam całego tematu odkąd mnie nie było :wink:

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

29/11/10 16:35:39

Ogólnie dobrze. Był okres że nie było miesiąca bez wizyty u lekarza.Miała czeste infekcje gradła i migdałków.Zdarzało sie że co miesiąc angina.I przez to nabawiliśmy sie przerosnietych migdałków. Byłam z nią u laryngologa w słupsku.Dr.Polak.Przepisała krople po których nic sie nie zmniejszyły wiec z czasem bedzie czekać nas przycinanie tych migdałków. Jakiś czas temu brała lek na uodpornienie i jak narazie odpukać jest dobrze :wink: No i tak leci.Staramy sie już od lipca o kolejnego dzidziusia ale niestety jak narazie sie nie udaje. :( Wiec cierpliwie czekam na te dwie kreseczki :wink:

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

29/11/10 16:10:07

Witam! Cicha Przyciągnęłaś mnie myślami :D Gratuluje córci!Nie miałam jeszcze okazji :D No i tak w ogóle to gratuluje wszystkim nowym mamusiom :wink: Rzadko ostatnio zaglądam na e-mame :wink: Może uda mi sie jakoś wkrecić na nowo :D Pozdrawiam :wink:

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

28/08/09 15:12:17

Hej kobietki wiem dawno nie zagladalam i pewnie już mnie nie pamiętacie :lol: Ale może sie któraś z Was odezwać do mnie na gg?? 4797988

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

04/06/09 22:42:11

Haniu Oj od dziś to nie bede juz taka niezdara i postaram sie juz nic nie łamać bo wsumie to przyjemne to nie jest.. :lol: A życzonka napewno złoże! :wink: [quote="Hanah":2xn4cffj] nie lamie sie po prostu nie chce juz ogladac swoich zdjec i suwaczkow porozrzucanych po necie :roll:
Dokładnie kochana od łamania to jestem tylko i wyłacznie ja :hil: :hil: :sese: