nieudało się - NIESTETY

13/12/07 18:12:26

tu hania proszę napisz czy oczyściłaś się sama? czego mogę się spodziewać, czy to podobny ból jak przy miesiączce? czy później miałaś robione usg aby zobaczyć czy macica całkiem czysta? Przepraszam że tyle pytam, ale...

nieudało się - NIESTETY

13/12/07 14:51:04

Niestety kolejne usg pokazało że ciąża nie ruszyła, pęcherzyk był zniekształcony a lekarz nie mógł nawet znaleźć w nim zarodka, wokół widać skrzepy. Cale szczęście nie widziałam nawet serduszka, ciąża zatrzymała się w jakimś szóstym tygodniu, odstawiłam luteinę i czekam żeby zaczęło sie ronienie. Lekarz twierdzi że powinnam sama się oczyścić. Dziś 3 dzień bez luteiny , czekam do tygodnia a później zgłosze się czy potrzebne czyszczenie. Czy któraś z was tak miała że po kilku dniach po odstawieniu leku podtrzymującego się zaczęło? czy u was też pęcherzyk zmienił kształt?

6 tydzień ciązy, brak echa zarodka-proszęo pomoc!!!

07/12/07 16:19:50

Mania23 jakie wieści u Ciebie??? Ja mam wizytę w poniedziałek a moja historia taka do twojej podobna, okres 26 wrzesień , usg pokazało młodszą ciążę o 2-3 tyg. Najpierw nic nie było widać w 7 ( a może niecałym siódmym ) tylko zarodek i dopiero teraz po dwóch tygodniach usg - wyrocznia, tak się boję, choć dziewczyny tak bardzo mnie podniosły na duchu.

Gdy juz wiadomo ze bedzie zle - pomocy :(

30/11/07 10:40:26

Boziu, dlaczego to takim maluszkom się zdarza. Będę się modlić aby wszystko pomyślnie się udało, po cesarce teraz dziewczyny szybko dochodzą do siebie, a maluszek pewnie będzie w inkubatorze, ale dobrze będzie, musi być. Trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i kochane maleństwo.

wiek ciąży

29/11/07 20:29:58

mam jeszcze pytanie o betę 7699 - to który tydzień i czy określając tydzień ciąży ma wpływ to że w momencie pomiaru była to ciąża bliźniacza. ( dwujajowa, drugi pęcherzyk pusty )?