Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

21/06/09 10:49:28

kastanieta Ja z glukozą nie pomogę ale z tego co kojarzę to przy obciążeniu 75 jak wyjdzie za wysooka to dopiero można coś podejrzewać. Głowa do góry- bedzie dobrze :wink: giga pozwoliłam sobie zajrzeć na galerie styczniowek 2010 :lol: - śliczny brzuś :D No i mam pytanko: gdzie biliście na placu zabaw, ktory jest na fotkach- ten piłeczkowy :wink: ? Bo u nas w Bełchatowie chyba nie m już :?

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

18/06/09 10:41:40

Właśnie też jestem ciekawa jak tam malena :?: Która reflektuje na spotkanko?? :lol:

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

08/06/09 17:50:43

malena2624 Oj wiem że teraz to na maksa sie dłuży czas, zwłaszcza że Wiktorię tydzień po terminie urodziłam :? :wink: ... pamiętam jak po nocach nie spałam, wszystko przeszkadza, no i dzidzie się chce mieć przy sobie już... Trzymam kciuki żeby poszło jak z płatka :wink:

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

03/06/09 15:52:50

Dla mnie była i jest do tej pory miła i delitatna. Ale jak pisałam wcześniej- trzeba się samemu przekonać :wink:

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

03/06/09 14:56:41

kastanieta Współczuję Ci kochana bo trudna decyzja przed Tobą :-{: , każda z nas napewno poleciła by ci swojego lekarza który prowadził jej ciąże :roll: ja osobiście chodziłam (i nadal jestem jej pacjentką) do dr Hajduk i jestem b. zadowolona. Jeśli chcesz żeby był lekarz przy porodzie to niestety ona nie pracuje na szpitalu :roll: Trudna decyzja przed Tobą, musisz kochana sama sprawdzić i dokonać wyboru :roll: A kto do tej pory był Twoim lekarzem prowadzącym? Buźka :cmo: giga jak się czujesz? zachcianki są? :) Oj z tą porodówką to faktycznie niezłe jazdy... moja koleżanka ma rodzić w sierpiniu i zamiast nie denerwować się - no bo ciąża to się biedna stresuje gdzie będzie rodzić :? - nie powinno tak być... Powinni zrobić coś w zastępstwie czy coś... hmmm...