ile powinien jeść 6 miesięczny maluch?

05/01/09 20:39:35

dzięki, rzeczywiście owoców je mało, jakoś się skupiłam bardziej na wprowadzaniu warzyw, muszę jej zacząć dawać częściej, ale dziś dałam jej pierwszy raz kaszkę z malinami - zajadała się dzięki bo kolezanka mi powiedziała że ja stanowczo za mało jej daje jeść - jak tak będzie jeść mało jeszcze za jakis czas to zrobie jej badania

ile powinien jeść 6 miesięczny maluch?

04/01/09 15:50:02

w sumie to nie wiem czy ja mam problem, ale moja ma 6 i pł miesiąca (wprowadziłam pokarmy ponad miesiąc temu) i je cycka na żądanie (srednio co 3 godziny) i raz daje obiadek którego nie zjada więcej jak pół słoiczka, a najczęściej 1/3 słoiczka. Czy je za mało? Stałych pokarmów? Ile powinna jeść?

DIETA KARMIĄCEJ MAMY

19/12/08 13:55:41

no właśnie nie mogę :lol: , czekoladę czasami juz jadłam (z orzechami :) ) i jak do tej pory język mi ucieka jak widzę mandarynki albo grejpfruty - już pół roku nie jadłam :shock:

DIETA KARMIĄCEJ MAMY

19/12/08 12:55:23

raczula - ja jestem alergiczką (choć nie jest to al. pokar.)więc powinnam poczekać z np czekoladą, cytrusami i orzechami (pomidory jem od początku) - czy robic tak jak mówisz - by zjeść kawałek i obserwowac?

DIETA KARMIĄCEJ MAMY

15/12/08 10:43:13

martas_sa - stosuje się raczej przy małych dzieciach lub tylko wtedy gdy są kolki/bóle brzuszka - a może twoje nie ma kolek to spróbuj jeść wszystko - zobaczysz jak zareaguje. Moja ma już pół roku - i widzę że ma problemy brzuszkowe jak zjem grzyby tylko (kapusty i grochów wogóle mało jadałam) A ja mam takie pytanko - mamy unikać produktów alergizujących - dzieciom można je podawać już po roku - a czy my tez dopiero po roku możemy je jeść? Czy można wczesniej wprowadzać?