przyspieszony oddech u noworodka..:(

03/05/08 09:30:28

Witam, mam pytanie mój 7 dniowy synek ma przyspieszony oddech, podczas snu bardzo szybko oddycha, oczywiście naczytałam się, ze może to oznaczać zapalenie płuc i wpadam już w panikę, czy to mozliwe, żeby takia mała dzidzia miała przyspieszony oddech? Nie ma gorączki, nie ma katarku tylko ten oddech i też nie zawsze, od dwóch dni też budzi mi się w nocy na chwilę, pręży brzuszek trochę posteka i idzie dalej spać i tak non stop, nie płacze...może u któregoś z waszych dzieci też tak było, proszę o radę... :(

ruchy dziecka

04/04/08 17:09:15

Witam, mam pytanie, jestem teraz w 37 tyg ciąży i dosyć mocno odczuwam ruchy dziecka, tzn tyle słyszałam o tym, że pod koniec ciąży jest już mniej aktywne, że ma mało miejsca a moje cały czas się rusza, prawie cały dzień, ostatnio też w nocy, są to zdecydowane kopniaczki i martwie się czy te ruchy nie oznaczają czegoś złego, fakt, że dużo odpoczywam wiec i dziecko też, ale trochę się denerwuję. jak to jest u was?

lekkie poparzenie...:(

31/03/08 21:42:27

Czesc, mam pytanie, dzisiaj rano niechcący spadła mi kropla wrzątku na brzuszek, miałam zaczerwienienie przez jakiś czas a teraz lekko boli mnie to miejsce, wiem, że pewnie to głupie pytanie ale czy mogłam coś zrobić dzidziusiowi? słyszałam oczywiście górę przesądów, ze jak się kobieta poparzy to dziecko ma potem znamię..

ten ciągle twardy brzuch!

18/03/08 14:41:24

Witam, mam pytanie, jestem teraz w 35 tyg. ciąży i mam taki problem a mianowicie co jakiś czas w ciągu dnia twardnieje mi brzuch, tzn tak naprawde to cały jest twardy jak kamień jak chodzę i stoję, jak tylko się położe to jest oki robi się miękki zastanwiam się czy to jest zły objaw. Bylam niedawno u gina, który powiedzial, że wszystko jest ok, szyjkę mam długą ok 4 cm, twierdzi, że macica jest miękka i nic się nie dzieje, ja jednak mam wrażenie, że brzuch mi się stawia, tak jakby się dzidzia rozpchała. Moze któraś z was też tak miała, bo nie chcę siać paniki ale zastanawiam się czy w tym okresie ciązy to normalne?

co to może być..:(

12/03/08 21:20:13

nie boli jakoś szczególnie ale drażni, jakbym miała jakiś paproch w oku, nie jest to jęczmień, to taka właśnie drobniutka krosteczka z płynem. Idę do lekarza jutro bo trochę się tym marwie co to może być