P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

30/11/07 17:17:42

znalazłam to :arrow: <link> nadal będę czekać na okres. Muszę to przepłakać i pewnie mi przejdzie..mój Z. też bardzo zawiedziony..ech..tak bywa..

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

30/11/07 16:13:58

a ja się żegnam....przynajmniej na razie....nie mam siły na starania, muszę się pozbierać, przestać myśleć...robiłam dziś betę- wynik 0,1. Jak to zobaczyłam myślałam, że to pomyłka!!!!!Nadal nie mogę uwierzyć..........także to nie dzidzia, muszę się pozbierać. I czekać na @ żeby móc iść do ginekologa i wyjaśnić co się ze mną dzieje. Życzę Wam dużo szczęścia i realizacji tego, o czym tak marzycie.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

28/11/07 21:54:42

Ojojoj :brv: jestem pierwsza z gratulacjami :!: :!: :!: Wszystkiego naj naj naj Tobie życzę :D :D dbaj o siebie i maluszka :sw: no to teraz możesz świętować :zkr: robiłaś betahCG? to bardzo istotne. Pozdrawiam i baaaaaaaardzo się cieszę :D :D Łeeeeee...jestem druga...ale szczerze gratuluję :!: :!: :!:

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

28/11/07 20:08:34

zmiana planów: jak @ nie przyjdzie to w piątek pójdę na betę.... ech....oby wszystkim nam się udało :!: :!:

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

28/11/07 11:27:56

wszystkie jesteście słodkie :!: jedziemy na tym samym wózku.. a mi z "mokrości" przeszło na białą "śluzowatość" w środku, szyjka z twardej zrobiła się miękka i podniosła. fajnie, że mogę pisać o szczegółach mojej anatomii i fizjologii i myślę, że żadna nie jest tym zbulwersowana :D trzymam za Was wszystkie kciuki :okk: i jestem pewna, że na nas wszystkie przyjdzie pora, a Nasze Maluszki same wybiorą, kiedy chcą się zjawić :P Będę Wam w duchu kibicować - tym, co właśnie się intensywnie i owocnie starają, i tym, które jak ja mają mętlik w głowie i nie umieją ani na chwilę przestać myśleć czy to już, czy jeszcze nie.. :roll: ja na szczęście coraz rzadziej sprawdzam czy ta wstrętna @ przyszła, a przez chwilę to się stało prawie moją obsesją :wo: no i mam żelazne postanowienie- testować dopiero w niedzielę (jeśli nie przyjdzie @) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!!