BIAłA LISTA GINEKOLOGóW

19/11/08 09:10:24

Koszalin- Henryk Dzięcielski, Przemysław Kaczanowski, Marcin Hornung i Jerzy Jarski a jesli chodzi o kobiety to ewentualnie: Marlena Kościjańska, pomogła mi bardzo jak miałam komplikacje po porodzie.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

20/04/08 16:06:41

Cześć dziewczyny! Jak tu pusto. Nie było mnie bo miałam problemy z szyjka i z łożyskiem i leżałam plackiem. Ale już jest oki - jutro do gina na kontrolę i wszystko się pewnie wyjaśni. Przynajmniej ja w to wierzę. gg5717811 z reguły jestem niewidoczna, ale jestem.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

12/04/08 15:16:22

Witam serdecznie w ten zapłakany deszczem dzień! Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent a że byli ze sobą dopiero od niedawna po dokładnym zastanowieniu postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej poszedł do sklepu i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast w tym samym czasie kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspendient zamienił te dwa zakupy tak że siostra dostała rękawiczki a ukochana majtki. Bez sprawdzania co jest gdzie wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujacy list: Kochanie ten prezent wybrałem dla Ciebie własnie taki ponieważ zauważyłem że nie nosisz żadnych kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla Twojej siostry to wybrałbym długie z guziczkami ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu jednak ekspedientka która mi je sprzedała pokazała mi swoją parę którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym jak się z Tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmowac nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieję że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłoscią PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak by widać było trochę futerka.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

07/04/08 18:42:16

No, w końcu doczytałam! Teraz czas was poogladac na galerii... :P

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

07/04/08 17:05:48

Fruedanna te 17-18cm to z nóżkami. Postaram się dodać do galerii mój ogromny brzuch... Aż się boję waszej reakcji... :shock: