***Sierpniowe staranka*** :-)

01/09/09 12:30:48

Pati, Betti mi też jest przykro :( też nic nie wiem o prywatnym forum dziewczyn :( fakt ja też odeszłam z e-mamy, ale z majówkami i jeszcze jednym wątkiem na którym pisałam mamy osobne prywatne do którego mają dostęp tylko dziewczyny z tamtych dwóch wątków. A co z sierpniowymi starankami się stało pojęcia nie mam :( i gdzie one się przeniosły też nie wiem :( nikt mi nic nie napisał :( Betti najlepszego dla synusia z okazji ukończenia 1 miesiąca :bal:

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

30/08/09 21:03:41

agunia ok czekam :lol: Fajnie, ze Kubuś zadowolony, a najważniejsze że apetyt wrócił :D

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

30/08/09 20:52:08

Gosiu heheheh faktycznie śmiesznie z tym hamulcem :lol: powiedz, że ten od kogoś dostaliście i nie potrzebujecie 2 :lol: u mnie widać żyłki na cyckach i to bardzoooo :) agunia ja nie dostałam namiarów :( super, ze u Was imprezka udana :D a Kubuś zadowolony? co dostał? nadia super Benio waży :) jejku ubranka już 68 :wink: my nadal w 56, czasem coś założymy z 62 :lol: Skarbek buziaki dla Was :* Pati i jak imprezka urodzinowo-imieninowa? Jakie prezenty Patryczek dostał??

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

29/08/09 15:18:22

hej słonka :) Innusiu dziękuję za smska :cmo: już wiesz, za co Elen została zbanowana :( u nas na majówkach tez jedna dziewczyna dostała bana za to, że napisała o 2-pamiętniku :roll: wysłałam kochana zaproszenie na nk! Szymuś pięknie waży :) już niedługo zobaczysz coraz dłużej będzie umiał sam zająć się sobą :D Gosiu super, ze wózeczek taki fajny :) tesciowa :twisted: oj wierz mi bardzo ale to bardzo mnie wkurza :twisted: agunia, Pati jak imprezki??? asiek no to Julcia dzisiaj ranny ptaszek :lol: aniusia, agunia jak jedzenie dzisiaj u dzieciaczków?? katarzynka co u Was??

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

28/08/09 18:51:39

Agunia czyli rano ładnie Kubuś zjadł, a jak było przez resztę dnia??? Agunia ja przyznaję, że coraz częściej się hamuje... mimo, że chciałabym pisać więcej... jestem jak najbardziej za przeniesieniem, wiesz jak zabrać się za prywatne fforum, bo ja nie mam pojęcia :roll: na majówkach już się przeniosłyśmy :) aniusia to faktycznie i Zosia mało zjadła, może dlatego, że tak ciepło jest? Gosiu i jak dotarł wózek??