Niepewność...

29/11/07 16:41:06

no to moje gratulacje :) powodzenia i dużo zdrówka, żeby dzidziuś rósł zdrowy ;)

Problem i zmartwienie :-/

27/11/07 22:03:18

Aducha ja już nie raz byłam u ginekologa :D tylko przeraża mnie wizja tego, czy to będzie zwykłe badanie ginekologiczne, czy coś innego ;) a to, że mam uraz do ginekologa po swojej pierwszej wizycie, to już inna sprawa ;)

Problem i zmartwienie :-/

27/11/07 21:49:03

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Okres miałam ciemniejszy niż zwykle i krótszy o jeden dzień. Mimo tego pójdę chyba jednak do ginekologa w piątek. Pozdrawiam.

Problem i zmartwienie :-/

27/11/07 16:36:10

Witam! Borykam się z problemem. Może uznacie moje pytanie za dziecinne lub głupie, ale wolę wiedzieć od bardziej doświadczonych osób... Nie chcę iść do ginekologa, bo się najzwyczajniej boję. A nurtuje mnie pytanie, czy jestem w ciąży, ponieważ mam typowe objawy, jak uczucie głodu, jem dużo słodkiego, mam wieczorne nudności, czasem zakręci mi się w głowie, plecy mnie bolą, oprócz wymiotów. Pojawił mi się okres i właśnie mam już końcówkę. Czy to możliwe, żeby ginekolog bez badania stwierdził, że jestem w ciąży, czy musi mnie przebadać. Cholernie się boję, bo nie chcę, żeby się okazało, że jestem w ciąży, że może mam jakieś problemy z płodem, czy coś takiego. Było by dla mnie ciężką wiadomością, gdyby to była ciąża pozamaciczna lub coś podobnego. Proszę o pomoc... Pozdrawiam wszystkich

Niepewność...

24/11/07 12:35:14

no to nici z ciąży, bo mam normalny okres jak zawsze, a szkoda :( pozdrawiam ;)