Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

10/02/09 11:03:02

Dzięki zmarzlinka... Dziś zajadam kwaśne kiwi :lol: Pomaga :lol:

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

10/02/09 10:03:37

Cześć dziewczyny.... :lol: Szukam jakiś informacji na temat diety w początkowej fazie ciąży. Ja już nie mogę znieść tych moich mdłości, a na dodatek ten brak apetytu mnie dobija... Moja kochana fasolka mi troszkę dokucza :roll: ale i tak ją kocham najmocniej :twisted: Wczoraj zauważyłam że jak wcinam kwaśne owoce to mdłości na jakiś czas ustają... no ale ileż można zjeść cytryn :shock: może podpowiecie mi coś innego, tylko nie sucharki proszę :roll:

Grupa Wsparcia ;)

03/02/09 11:10:02

Hej Byłam wczoraj u gina. Miałam USG i widziałam moją fasolinkę... Jest taka śliczna maleńka... :lol: Lekarz mnie uspokoił. powiedział że wszystko jak narazie jest w porządku i powinnam być spokojna :lol: Mój pogląd na mieszkanie z rodzicami też sie odmienił... Od początku myślałam że bedziemy mieszkać u mojego P, bardzo dobrze dogadywałam się z nimi (rodzicami) i nie widziałam żadnych przeciwwskazań, to raczej P nalegał na swój własny domek... W ostatnim miesiącu zmieniłam jednak zdanie... Teść wcale nie jest taki jak myślałam, wkurza mnie (mimo że jeszcze u nich nie mieszkamy) i czuję że jeżeli się tam wprowadzę to będe z nim toczyła niezłe walki...

Grupa Wsparcia ;)

02/02/09 13:44:51

Sorry dziewczyny ale muszę sobie gdzieś pomarudzić... Kumple z pracy to już słuchać mnie nie mogą :twisted: Ja to im współczuję :twisted: Taka wredna będę dla nich :twisted:

Grupa Wsparcia ;)

02/02/09 13:35:15

I nie rozumiem czemu to się nazywa poranne mdłości skoro jest już niemalże 14 a mnie dalej mdli :roll: