ciążówki Bydgoszcz

17/02/08 18:31:32

paulina1 Dziękuję za informacje :)

ciążówki Bydgoszcz

17/02/08 17:42:45

hej dziewczyny Orientujecie się może ile kosztuje wizyta u dr. Sarapa z USG??

Grupa Wsparcia ;)

17/02/08 13:21:50

lomak kiedy dziewczyna powinna dostać @?? zróbcie test, i będzie wszystko jasne :D A mi dziś znowu niedobrze z rana :x Byłam u mojego K. i prawie się przewróciłam bo mi sie w głowie zakręciło... Powiedzcie mi kochane...bo już się zagubiłam czy przed @ jest śluz? Bo mam go już od dłuższegooo czasu bardzoo dużo i już nie wiem co mam o tym myśleć :x Nigdy ze mnie TAK nie "leciało"... Wczoraj zaopatrzyłam się w termometr:) Mam zamiar od nowego cyklu zacząć tempke mierzyć.... klusialek_89 rocznik 89 :?: :)

Grupa Wsparcia ;)

16/02/08 10:29:16

Dzień dobry :D To moja była przyjaciółka, ma takie szczęście że zawsze trafia na tego niewłaściwego (niewłaściwego dla mnie i osób w jej otoczeniu). Pierwszy z nich-diler... Nie mogła nigdzie sama wychodzić, co 5min miała telefon (meldowała się...), sama zaczęła brać...i zaszła w ciążę... Niestety poroniła w niecałym 3-miesiącu->papierosy, alkohol, narkotyki, do tego doszła grypa i antybiotyki, była załamana ale szybko jej to przeszło... Kolejny (i obecny) złodziej, były ć ek, siedzi w więzieniu za napad z bronią w ręku, usiłowanie zabójstwa itd (lista nieskończona). Fakt faktem, że się kochają (to widać) zanim poszedł siedzieć starali się bardzooo długo o dzidzię-niestety...nie wyszło... Podejrzewam że to jakieś powikłania po ostatniej niedonoszonej ciąży...bo przez 2tyg po zabiegu nie mogła się ruszyć z miejsca...Teraz czeka na swoją miłość-ma 2 wokandę w marcu, ma nadzieję że wyjdzie... I to chyba na tyle... Miłość nie wybiera ??????? Kurde dziś znowu obudziłam się z bólem jajnika (prawy-normalka)...

Grupa Wsparcia ;)

15/02/08 19:34:39

Tyle że babka miała już sporo wiosenek na karku, dlatego jestem jeszcze bardziej zszokowana.... We wtorek jestem umówiona na wizytę z USG :) Tempki nie mierzę, miałam zacząć od nowego cyklu-czyli 25.01 no ale niestety @ nie było i nie ma. Od tego cyklu zacznę...tylko muszę się zorientować jak się interpretuje tą temperaturę. Mogę używać zwykłego elektronicznego termometru?? czy muszę mieć jakiś specjalny, owulacyjny??