CZY KTORAS RODZILA W TEJ PRYWATNEJ KLINICE W OCHOJCU?

26/07/08 09:02:05

[quote="Asja":j6z6ryuh]chociaż nie... sklamałam... mam kilka rozstępów na cyckach :cry:
To tak jak ja, ja mam całe piersi w rozstępach, ale zrobiły mi się dopiero po nawale mleka :( Na brzuchu tez mam w jednym miejscu :( No cóż muszę się przyzwyczaić :P Najważniejsze, że mąż dalej mówi, że kocha :lol:

CZY KTORAS RODZILA W TEJ PRYWATNEJ KLINICE W OCHOJCU?

25/07/08 21:22:54

Hej kobietki :) Oj ja tak rzadko tu do Was zaglądam :( Hania rośnie w oczach i robi się coraz większa rozrabiara :) Jak tylko jej coś nie odpowiada zaraz płacz :twisted: Ale jak się uśmiecha to od razu mija wszystko :wink: Dziś trochę się zaczęłam martwić, bo mam coś mało mleka w piersiach i wygląda, że z dnia na dzień mam go coraz mniej :? Jutro kupuję herbatkę laktacyjną. Dziś Hania o 19:20 pila pierś, pół godz. później znowu, a po kąpieli zdecydowałam się jej podać mleko z butli i wydoiła prawie 60ml. Rano jak wstałam to prawą pierś miałam jak bania, a lewą jak flak, później od połowy dnia obie były już jak flak. Kurczę nie chcę żeby mi mleko zanikło :cry: Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. bo chcę Haniusię karmić jak najdłużej. Ok zmykam myć gary i może poprasuję co nieco :)

CZY KTORAS RODZILA W TEJ PRYWATNEJ KLINICE W OCHOJCU?

19/06/08 10:02:21

[quote="madziorek76":1uw0rdxj]ostatnio jak bylismy u dk KOzy to płacilismy 100zl z usg ciekawe może u niego tez cena wskoczyła???
Wiesz co ja czasem chodzę prywatnie do dr. Kozy i płacę 100zł za badanie i USG :) Ostatnio byłam w dzień mamy i na pytanie ile? odp. "tyle co zawsze" Myślę, że na Łubinowej bierze tyle samo.

CZY KTORAS RODZILA W TEJ PRYWATNEJ KLINICE W OCHOJCU?

17/06/08 18:54:40

[quote="shanni":2tsutm65] xTosia Na suwaczek.pl jest taka opcja, że można zrobić suwak z własną grafiką jako tło, więc zrobiłam sobie taki zestaw zdjęć jako jedno długie :)
Aha ale to wklejałaś dodawałaś każde zdjęcie osobno? Bo ja jak daje wybór gafiki to pozwala mi wkleić tylko jedno zdjęcie :/

CZY KTORAS RODZILA W TEJ PRYWATNEJ KLINICE W OCHOJCU?

17/06/08 16:45:13

[bShanni[/b] powiedz mi jak zrobiłaś taki śliczny suwaczek ze zdjęciami...próbuje, próbuje i nic :(