Wszystko o pazurkach :-)

18/08/09 23:42:32

witam miłośniczki ładnych paznokci..... jeżeli chodzi o kamuflaż to polecam firmę la fame..... nie lubię produktów tej firmy ale ten żel mają rewelacyjny.....ładny cielisty odcień i fajna gęsta konsystencja......nadaję się na żel i na akryl.... jeżeli chodzi o żele to mogę polecić firmę LCN ,mają świetny żel fibriq.......jest bardzo gęsty więc świetnie nadaje się do przedłużania na formie.......jest zmieszny z drobnymi niteczkami, które po utwardzeniu tworzą siateczkę ,która dodatkowo wzmacnia żel.... z akryli mogę polecić firmę OPI seria ABSOLUT......nie zapowietrzają się, nie uczulają i maja średni czas schnięcia jedna z dziewczyn napisała ,że koleżanka miała zniszczone paznokcie po akrylu......akryl w takim samym stopniu niszczy paznikieć co żel....to wszystko jest chemia....ale to nie o to chodzi....najważniejsze jest jak przygotuemy paznokieć przed nałożeniem produktu i w jaki sposób ściąniemy....ja od 6 lat mam akryl na paznokciach i nic mi się nie dzieje.... zajmuję się paznokciami 10 lat i chętnie podpowiem Wam co nieco o produktach.......w/w nie są tanie ale uwierzcie mi, że lepiej dołożyć trochę i kupić produkt z wyższej półki, a to Wam zaprocentuje (mam na myśli osoby które chcą to robić zawodowo)

Inseminacja

19/02/09 10:27:46

dziewczyny podczytuję Was , bo kiedyś też pisałam na tym wątku......jestem po 3 nieudanych iui.......też przeżywałam to co Wy.......powiem Wam ,że z obserwacji równiez innych wątków dochodzę do wniosku, że jeżeli 2 podejścia się nie udają to lepiej dać sobie spokój, bo szkoda nerwów , czasu i kasy..........moim zdaniem lepiej skupić się na in vitro bo to daje większe szanse.....

Inseminacja

01/01/09 13:57:05

to-ja ginka podczas badania ręką trafiła na miejsce które mnie zabolało, powiedziała ,że nic nie powinno w środku boleć i stwierdziła ,że to napewno stan zapalny potem na usg to się potwierdziło ......przepisała mi augumentin 2x1, butapirazol doodbytniczo 2x1, clotrotimazol w czopkach dopochwowo po 2 szt. a badania to wymazy na mycoplazmę, ueroplazmę, chlamidię.... i badania hormonów.....przedewszystkim estradiol , bo po nim widać czy wogóle była owulka...... ponadto badania na toxoplazmozę, listeriozę

Inseminacja

31/12/08 17:23:28

sinead w 13 dniu powinna beta już wyść..... przykro mi :cry: ale po co masz być w niepewności.....normlnie betę robi się w 12 dniu asiulka a miałaś robioną laparoskopię i histeroskopię???

Inseminacja

31/12/08 00:09:54

hej lejdis!!! jestem po 3 nieudanych iui..... wszystkie robione w prywatnej klinice ......popłynęłam 5000zł (wszystko razem)..... niedawno będąc w Poznaniu znajoma wzięła mnie do ginki (prywatnie) która pracuje w klinice uniwersyteckiej...... ta jak zobaczyła jakie mam zrobione badania to za głowę się złapała ...... stwierdziła ,że nie mam podstawowych badań do przeprowadzenia iui....... z hormonów miałam tylko progest. i prolakt. + cytologia + badania na tarczycę...... powiedziała ,że leczyli mnie od końca........ stwierdziła ,że musi być zrobiona laparoskopia...... powiedziałam ,że gin nie widział potrzeby , bo już raz byłam w ciąży (poronienie)........ona na to...... ale to było 7 lat temu już wszystko mogło się pozmieniać......powiedziała ,że muszę mieć zrobioną laparo. wszystkie badania bakteriologiczne oraz hormony........... mało tego stwierdziła u mnie przewlekły stan zapalny na macicy.......spytała czy gin tego nie widział, bo przy takim stanie zapalnym nie ma szans na zajście w ciążę......dostałam mnóstwo leków pezeciwzapalnych i antybiotyk......w styczniu bierze mnie do siebie na oddział i mam być przebadana od początku do końca ( na fundusz zdrowia )......wiecie co jak wyszłam z tamtąd to myślałam ,że szlag mnie trafi........ prywatne kliniki nabijają sobie kasę pieniędzmi zdesperowanych kobiet które chcą mieć dziecko i zapłacą każdą cenę........OBRZYDLIWE!!!!!!!!!!! zauważyłam ,że te badania o których ona mówiła lekarze zlecają dopiero przy invitro......... dlatego uważam ,że iui to poprostu loteria!?!?!?!? dlatego tak dużo jest niepowodzeń przez iui....... WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ ZWŁASZCZA JEDNEGO!!!!!!!!!!!!!