Proszę Dziewczyny,poradźcie...

12/11/07 12:25:15

[quote="cari":3rycebp2]Thea a moze idz zrob gdzieindziej jeszcze bo wiesz jesli to ciaza to kazdy dzien sie teraz liczy
Wiesz, może masz rację... To gdzie mam się udać, do którego laboratorium? A może do gin ?

Proszę Dziewczyny,poradźcie...

12/11/07 11:44:59

[quote="cari"]Thea sprobuj w szpitalu na polnej tam maja labolatrium i radze zrobic to szybko bo jesli jestes w ciazy a wszystko na to wskazuje to takie pplemienie jest niebezpieczne u mnie tez tak bylo plemienie malutkie kilka kropelek i za tydzien znowu no i stracilam malenstwo :([/quote Właśnie zrobiłam betę, niestety na wynik muszę czekać tydzień :( To strasznie długo... W laboratorium powiedziano mi, że krew muszą gdzieś wysłać do badania i stąd taki odległy termin. Żałuję tylko,że nie pojechałam na Polną, pewnie wynik miałabym w ciągu 1, góra 2 dni, a tu tyle przyjdzie mi czekać :( Poszłam do tego laboratorium tylko dlatego,że do niego miałam najbliżej w drodze do pracy. Nie znam dobrze Poznania, muszę przyznać,że mieszkam od niedawna w okolicach. Dziękuję Ci za odpowiedź i serdecznie Cię pozdrawiam :!:

Proszę Dziewczyny,poradźcie...

11/11/07 15:53:42

[quote="gosia1975":1nfmil7b]thea! beta jest robiona w wiekszych laboratoriach. ja niestety z poznania nie jestem, wiec nie bardzo ci tu pomogę... ale beta rzeczywiscie wskazana :wink: powodzenia!
Wiesz, Gosiu, bardzo się denerwuję tym wszystkim... Ale mam cichą nadzieję,że wszystko się wyjaśni... dlatego też jutro pędzę na betę. Dam znać co i jak, jak już będę miała wynik. Pozdrawiam Cię serdecznie.

W którym laboratorium beta ?

11/11/07 15:50:04

Kochane Dziewczyny, mam pytanie, otóż chciałabym wykonać test beta hcg, a nie mam pojęcia, w którym laboratorium w Poznaniu jest to możliwe ? Od niedawna mieszkam w okolicach Poznania i nie bardzo się orientuję, co i jak :?: Bardzo Was proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat. Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam.

Proszę Dziewczyny,poradźcie...

11/11/07 13:43:52

Dziewczyny nie mam pojęcia,co jest grane... :( Dziś rano zrobiłam test, pojawiła się niezwykle bladziutka druga kreseczka, tak jak na poprzednim teście. No, ale wczoraj dostałam lekkiego plamienia koloru czerwonego, które trwało 1 dzień i już dziś go nie ma. Poza tym mam nasilone mdłości, które przychodzą nagle i zazwyczaj kończą się wizytą w toalecie ( wymiotami ). Piersi mam nabrzmiałe,ale już nie bolą tak jak wcześniej. Nie mam pojęcia,co o tym wszystkim myśleć... :?: Postanowiłam,że jutro zrobię betę,żeby wszystko się wyjaśniło. Problem polega na tym,że nie wiem,w którym laboratorium zrobić to badanie ( w Poznaniu ) ? Mieszkam tu od niedawna i niezbyt się orientuję. Kochane Dziewczyny, może któraś mi doradzi, gdzie to badanie zrobić ? Z góry ślicznie dziękuję.