Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

21/11/07 08:34:59

Nio to moje koffane zostaje z wami dłużej... pojawiła sie ta jedna cholerna kreseczka:( Ale mi smuuutno :( :cry: Dziekuje Wam za wsparcie nio i oczywiście życze powodzonka tym które jeszcze są w tej niepewności czy to fasolka czy nie... Oby Wam sie udało Przesyłam buziaczki i pozdrowionka :) :cmo:

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

20/11/07 19:29:20

No to teścik kupiony i jutro rano bedzie moja chwila prawdy ;) 3 majcie kciuki :D chociaz wydaje mi sie że zobacze jedną kreseczke... :/ Buuuziaki

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

19/11/07 16:19:07

Nio ja jutro kupie test i zrobie w środe rano , bo ta nieświadomość mnie wykończy... Czuje sie inaczej, tak dziwnie ale to może byc spowodowane innymi czynnikami, np. zbliżającą sie chorobą czy przemęczeniem itd;) Takze nie nastawiam sie zbytnio na wynik, co bedzie to bedzie :D Ale nadzieje mam;) Pozdrawiam

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

19/11/07 06:57:44

Dziewczyny jak myślicie, ja po dostaniu @ straciłam nadzieje że to fasolka, ale okres trwał mi w sumie 4 dni z czego w ost to juz prawie nic nie było, przedostatni czyli też 3 mniej niz zwykle, pierwszy dzien też taki nijaki, tylko w 2 miałam tak jakby normalne krwawienie... Nie chce sie nastawiać, ale dalej np duzo pije, wiecej siusiam nio i wczoraj to mnie tak w jajnikach rwało, jakby jakis skurcze albo nie wiem co, ze nie mog łam sie momentami zgiąć ... Aaa i jestem straszne zmeczona cały czas, nic mi sie nie chce.. Jak myslicie, jest jakas szansa że to jednak ciąża?? Pozdrawiam ;* I gratuluje tym wszystkim którym sie udało ;D :cmo: :cmo:

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

16/11/07 21:03:20

Domalka1710 ja też sie zmagam z @ od wczoraj :/ co za paskudztwo :( kasialukasz555- to jeszcze raz gratuluje i bardzio sie ciesze ,ze chociaz Tobie sie udało ;) Ja po raz kolejny przeżyłam rozczarowanie, wiec nie wiem czy jest wogole sens żebym robiła teścik... Pozdrawiam gorąco was wszystkie :cmo: :cmo: