Nasi Mężczyźni

06/11/07 20:22:46

Wczoraj wzięłam po raz kolejny mojego biednego męża na przesłuchanie :D No i zapytałam się, co myśli o mojej pupie. A on powiedział, że .... nie wie bo się cały czas zakrywam. :lol: Więc przypomniałam mu, że podczas ostatnich igraszek miał okazję bardzo dokładnie się jej przyznać. Powiedział, że nie pamięta, bo ani myślał analizowac wtedy czy coś się zminiło czy też nie. Więc z tego wszystkiego wstałam, odwróciłam się, ściągnęłam majty i kazałam mu mówić co widzi. No i mówił takie miłe rzeczy, że wiadomo jak się to skończyło :oops: Całe szczęście,że ma tyle cierpliwośći, zby słuchać tego umartwiania się.

Nasi Mężczyźni

05/11/07 22:01:46

Ciężko to tak dokładnie stwierdzić w jakim stopniu pomógł ten olejek, w jakim ćwiczenia i w jakim uwrunkowania genetyczne czy też właściwości akurat mojej skóry. Na pewno po posmarowaniu skóra stawała się bardziej napięta i odzyskiwała "zdrowy" wygląd. Mnie to bardzo pomogło, ale wiadomo - jak ze wszystkimi kosmetykami trzeba dopasować do siebie. A można to zrobić niestety tylko za pomocą wypróbowania. Może idź do sepfory czy innego tego rodzaju sklepu i poproś o próbkę, i wtedy zdecydujesz. To jest olejek ujędrniający Clarins, pakowany w słoiczkach z białą nakrętką. Pocieszające jest, że wystarczy kropla na cały brzuch, ja smarowałam nim też uda i pośladki i mimo to straczył na bardzo długo. Pozdrawiam

Nasi Mężczyźni

05/11/07 21:06:11

Mirtula - dzięki! Co do rozciągniętego brzuszka to bardzo mi pomógł olejek ujędrniający Clarins, miałam wrażenie, że z każdym posmarowaniem skóra staje się bardziej jędrna i zbita. Naprawdę super, niestety trochę kosztuje.

Nasi Mężczyźni

05/11/07 20:44:08

Mama 28 masz rację. Chyba czasem bardziej podniecający dla facetów jest gorący temperament i umiejętne czerpanie przyjemność niż super płaski brzuch. W pierwszej ciąży kompletnie nie przejmowałam się wyglądem i w łóżku do samego końca układało nam się super, a teraz już od miesiąca z przejęciem tylko analizuję zachodzące w moim ciele zmiany no i jest dużo gorzej.

Nasi Mężczyźni

05/11/07 20:10:48

Dzięki! Niestety nie mogę ćwiczyć, bo w 27 tyg. miałam przedwczesne skurcze i lekkie rozwarcie, także muszę się oszczędzać. Głodzić się raczej mi nie wychodzi ( przytyłam już 9kg). Ale jak urodzę i dojdę do siebie to ja już się powyżywam w łóżku. Mamusiu Zuzi piszesz, że "wyglądasz jak anorektyczka". Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy - dieta, która pozwala zdrowo przybrać ładnego ciała, suplementy, odpowiedni trening daj znać - mój mąż zajmuje się tym zawdowo, także służę pomocą.