DUPHASTON

01/12/08 18:42:32

Elise nie pomogę, bo kompletnie się na tym nie znam. co do refundowanego in vitro- to przecież nam się i tak nie przyda- uda nam sie- TRZEBA WIERZYĆ!!! A wracając na ziemie ;) czy możecie mi pomóc: dziś mam 29 dc, wczoraj rano miałam blado-różowe plamienie (byłam pewna, że to początek @), ale potem przez cały dzień nic się więcej nie pojawiło. Dzisiaj też nic. Przedwczoraj miałam dośc silny ból podbrzusza wieczorem. Piersi mnie bolą, że hej. Co jakiś czas od ok tygodnia mam zawroty głowy. No i najważniejsze: kończę kurację anytbiotykami i leczę tego grzybka czy cokolwiek to jest ;) Czy leki mogę spowodowac takie plamienie? Czy któraś z Was tak miała? Dajcie zna- proszę.

DUPHASTON

29/11/08 17:18:31

Cześc Kurcze laparo to już chyba wyższa szkoła jazdy, czy się mylę? Ja muszę zrobi HCG (czyli badanie drożności jajowodów). Boję się jak nie wiem, ale ponoc często pomaga w zajściu w ciąże, bo przetyka jajowody. Chciałam zrobi je jak najszybciej czyli ok 11 grudnia, ale przez tego "grzybka" chyba się opóźni. A może to nie ma wpływu, wicie coś o tym? aha, i mam jeszcze jedno pytanko: mój M zrobił badania nasienia. Wszystko wyszło ok, z wyjątkiem ruchliwości (norma 50%, a u nas 40%). Wiecie może jakie preparaty zazwyczaj są stosowane? Może jest coś bez recepty?

DUPHASTON

28/11/08 20:22:31

Minie luteina i duphaston to praktycznie to samo, choc niektórzy twierdzą, że ten pierwszy jest lepszy (nie pytaj dlaczego bo nie wiem). Co do owu, to masz rację. Dup może hamowac owu, więc mnie gin kazał najpierw zrobi monitoring cyklu (biegałam na usg przez 2 cykle chyba), a potem zalecił branie w odpowiednich dniach- czyli po owu. Proponuję mierzy temp i będziesz wiedziała kiedy jest po owu. efra- przykro mi, że @ znowu przyszła. U mnie nadal brak @ (ale to dopiero 26dc), piersi mnie zaczęły bolej, a teraz jeszcze czuję pray jajnik. Chyba nic z tego nie będzie. Poczekam aż @ się skończy i lece do gina po jakieśporządne leki na tego mojego grzybka ;)

DUPHASTON

28/11/08 14:14:17

Cześć dziewczyny dziękuję Wam bardzo za pomoc :) Udało mi się wkręcić do lekarza ogólnego i poradziła mi, żebym kupiła sobie Clotrimazolum i Laktovaginal. Tak też zrobiłam. Jest już trochę lepiej. Niestety dziś zaczęła mnie boleć lewa pierś-chyba znowu nici z fasolki:) Ale póki nie ma @ póty jest nadzieja ;) Pozdrawiam Wszystkie

DUPHASTON

27/11/08 22:29:47

Cześ dziewczyny Jak miło tu znowu zajrzec :) U mnie trochę zmian w tym jedna niepokojąca, ale po kolei. Mój M był się przebadac !!! Sama nie wierze, ze się zdecydował tak szybko. Wyniki w piątek. Ja mam isc na HSG (chyba taki jest skrót- chodzi o badanie drożności jajowodów). Najprawdopodobniej w grudniu, a przynajmniej tak zakładała, ale... Dziś mam 25dc (8 dzień wysokiej temp). Wczoraj bolało mnie podbrzusze, dziś juz nie. Zazwyczaj zaraz po owu zaczynały bolec mnie piersi, a teraz nic. @ ma przyjsc za ok 3 dni, a na razie jej objawow nie widac ;) I to tyle z dobrych wiesci. ;) Trochę ostatnio chorowałam i 3 dzień biorę antybiotyki + probiotyk (jak stwierdziła lekarka, żeby nie dopuścic do grzybicy pochwy...). Niestety dzisiaj pojawił się ten niepokojący objaw-swędzenie pochwy... Trochę poczytałam i znalazłam info, że grzybica objawia się swędzeniem + mleczne, kleiste upławy o nieprzyjemnym zapachu. U mnie tylko swędzenie i trochę przeźroczystego śluzu jak na owu. Nic z tego nie rozumiem. Czy któraś z Was zmagała się z takimi objawami?? Oczywiście wyczytalam też, że przyczyną grzybicy może by burza hormonalna podczas ciąży, ale na to chyba trochę za wcześnie. POMOCY!!!