antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

16/11/07 22:35:43

Ta dyskusja przestała już do czegoś prowadzi klak stron temu. Dla jednego dziewczyn sex wieku 15 lat to coś nie pojętego a dla innych to normalne. Żyjemy w czasach, w których sex w wieku 15 tal to coś co staje sie normalne, jednak niektórzy nie mogą sie z tym pogodzić i maja do tego pełne prawo. A padło tu stwierdzenie, że uprawianie seksu jak sie ma 15 lat to moze być ciekawość otóż nie, w moim przypadku jest to miłość gdybym była ciekawa jakie są przeżycia to kupiła bym sobie wibrator. Gdybym wiedziała, że ten temat wzbudzi takie kłótnie to w ogóle bym go nie zakładała poszła bym do gina bez zaczynanie tu rozmowy, bo tak naprawdę każda uważa, że to ona ma rację, tak sie trudno dogadać, niestety wiec nawet nie można prowadzić zdrowej dyskusji bo się kazanie dostaje o moralności i odpowiedzialności. Te cech to każdego indywidualna sprawa i tak naprawdę przez forum nie znjąc tych osób nie możemy wystawiać im opinii odpowiedzialnych czy tez nie odpowiedzialnych po kilku zadaniach jakie ktoś napisze.

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

16/11/07 10:39:22

Nie mogła sie powstrzymać i musze napisac tego posta choć nie miała zamiaru już z wami dyskutować bo to i tak do niczego nie prowadzi Gotia napisała :"nic wam do tego." no właśnie nic wiec czemu sie tak denerwujecie? przecież temat nie nosi nazwy "Co myślicie o sexie w wieku 15 lat" tylko chodziło mi co myślicie na temat tabletek jak wpływają na organizm itp.

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 22:04:28

Lila mogę wylecieć wiesz ile mi to robi powiem Ci nic!! Aaliyah i Lila ja mam mieć do was szacunek no proszę was :D teraz to mnie rozbawiłyście obrażacie mnie moją mamę i jeszcze uważacie swoje zdanie za jedyne;/ powiem tak miło było ale naszczęscie się skończył nie mam zamiaru rozmawiać z ludźmi szanującymi tylko swoje zdanie i siebie, wiec dowidzenia a i jeszcze jedno przez takie jak wy młodzież uważa rodziców za pokolenie które ich nie rozumie;/ na szczęście nie mam takiej mamy jak wy tylko wspaniała i wyrozumiałą kobietę. papa :!: :!:

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:45:05

Lila zaczynam sie gubić kiedy robisz mi chamskie sugestie na temat sex potem na temat uczuć zresztą powiem Ci szczerze śmieszy mnie to co piszesz bo jesteś dorosłą kobietą a traktujesz życie przedmiotowo jaka suchą teorie: "moja córka jest tak porządna, ja bym nigdy nie pozwoliła ponieważ ja umiem wychować" Uwierz mi że Twoja córka nie raz Cię tak zaskoczy że usiądziesz z wrażenia nawet najbardziej doskonałym dzieciom sie zdarza. Aż tak bardzo chcesz mi udowodnić, że jestem nie odpowiedzialna? tak Cie to boli? bardzo mi przykro ale Ci sie to nie uda bo swoich zasad nie zmienie A co do wychowania do odpi**dol sie od mojej mamy nie masz prawa pisać " nie daleko pada jabłko od jabłoni". Po mnie możesz jechać jak po gó**ie ,ale napewno nie po mojej mamie. Dal Twoje informacji moja mama dziewictwo straciła w wieku 22 lat miesiąc przed ślubem!! Przepraszam za te słowa, ale nie pozwolę, żeby ktoś obrażał moja mam nie znając jej. Jesteś dorosła kobietą a obrażasz ludzi jak byś była dzieckiem!!

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:29:50

Lila uwierz mi nie rozdaj się na prawo i lewo :D tak mi Ciebie żal myslisz że jak powiedziała byś swoje córce nie uprawiaj sexu to by tego nie robila? na złośc by Ci takie piekło z życia zrobiła ze oh znam takie przypadki. Mam znajomą, która obecnie ma 20 lat. Mając właśnie 15 czy 16 tal zaczęła współżyć jej matak potępiała ja za to nie pozwoliła jej sie widywac z chłopakiem nie chciala pójść z nia do gina, robiła wszytko żebu jej córka nie miałą kontaktu z chlopakiem, którego kocha. Dziewczyna z dniem kiedy skończyła 18 lat wzieła wszytskie swoje rzeczy i więcej jej matak nie zobaczyła i nie zobacz raczej szybko. Laska ma taki żal do matki że skąplikowała jej życie że nawet nie chce mieć z nią nic wspólnego. Chcesz też tak mieć? Mówisz jeszcze o wychowaniu moi rodzicie wychowali mnie bardzo dobrze umie się szanować i wiem co jest w życiu ważne. Mam dla Ciebie rade tylko nie wiem czy chcesz jej posłuchać od "Dziecka" stań się troche bardziej wyrozumiała bo ludzie to nie roboty i mają swoje uczucia!!