ciążówki Bydgoszcz

04/03/08 11:40:13


Wy ciągle o tej ul miłej mówicie, a gdzie to jest ???
Sklep Smyk (nie ten co w Galerii Pomorskiej). Miła jest na samym początku Nowotoruńskiej (a dokładnie w miejscy gdzie Toruńska przechodzi w Nowotoruńską).
czyli to moze byc miekki i usztywniony ten rozek Question i kocyk do tego Question
Ja miałam miękkie rożki (dwa kupiłam) i powiem szczerze, że to był rewelacyjny zakup, ale przestałam ich już używać. Teraz zdecydowanie najwygodniejsze są dla nas kocyki. Rożek jest fajny na początek, bo nie boisz się brać w nim dziecka na ręce.
Nie bierzcie ich do szpitala, ponieważ dopóki pępuszek nie odpadnie nie można ich zakładać!!
Nie jest to prawda. Moją córkę w szpitalu ubrali w body tuż po porodzie. Poza tym nikt takich rzeczy w szpitalu mi nie mówił. Zresztą położna na wizycie u mnie w domu też nie protestowala jak widziała, że mała jest w pajacu i ma zakryty pępek pampersem.
Ale prawda jest taka,że na pierwszy miesiąc życia kaftaniki są naprawdę niezastąpione!!
A dla mnie to był kompletnie chybiony zakup. Moja mama kazała mi coś takiego kupić, ale założyłam je tylko raz. Cały czas swoją córkę ubieram w pajace. Łatwo się je zakłada (nic nie trzeba przez głowę zakładać), łatwo zdejmuje i błyskawicznie zmienia się pieluchy. I nie było żadnych problemów z pępkiem. Pięknie się zagoił. Wystarczy go dobrze czyścic przy każdej zmianie pieluchy i powinien sie dobrze zagoić.
niepotrzebnie zakupiłam tyle ciuszków, które na prawdę nie spełniają się przy takim maluszku
Co racja, to racja. Naprawdę dziewczyny, nie szalejcie z zakupami. Ja mam masę ciuszków a zakładam małej tylko pajace (chyba, że akurat wszystkie są brudne i jeszcze ich nie uprałam lub jeszcze nie wyschły - wtedy zakładam coś innego). Tych na rozmiar 56 mam 6 sztuk i w zupełności mi wystarczają. I tak co chwila trzeba robić pranie. Angus powodzenia :)

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

18/02/08 10:23:39

yloncia wielkie dzięki. Mam Bepanthen w domu, więc ją posmaruję. Chyba pójdę się przespać, bo Mała dała trochę do wiwatu w nocy. Może prześpię się godzinkę zanim znów będzie chciała jeść.

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

17/02/08 19:45:24

Czasu nie mam za bardzo, żeby was czytać a co dopiero coś napisać :oops: Tego posta piszę już prawię godzinę, bo się Mała obudziła i jedzonka domagała :P Najśmieszniejsze jest to, że ona chce jeść wtedy kiedy ja zaczynam się robić głodna :twisted: Ale kochana jest i nawet tak bardzo nie daje się nam we znaki. W ciągu dnia ma fazę aktywności (czasami dwa razy) czyli nie śpi ze 2-3 godzinki a potem cały czas śpi i domaga się jedzonka :) Lusia, Marce;ek wszystkiego najlepszego :lol: asia73 ja też zaczynam mieć problem z paszkami i pachwinami. Położna środowiskowa powiedziała, żeby smarować je linomagiem. Jak na razie nie widzę większej poprawy, ale poczekam jeszcze dzień lub dwa. Czy to może być jakoś groźne dla dziecka :?:

ciążówki Bydgoszcz

13/02/08 16:10:14


Ona polecała koszulki. Dziewczyny co zabieracie zeby było dobrze????
Na początku Mała była w szpitalnych ciuszkach (body, na to koszulka i pół spioch (bez rękawów)). Potem miałam swoje rzeczy i Mała była w pajacu i gorąco polecam pajace. Sa super wygodne. Łatwo się je wkłada, łatwo się odpina przy zmianie pieluchy. Body w większości wypadków zakładane jest przez głowę i na początku strasznie się tego bałam. Tak poza tym, to powietrze nie ma dostępu do pępka, bo jest pod pieluchą. W 2 dają papmpersy, które nie mają wcięcia na pępek. U nas pępek był schowany i odpadł bez żadnego problemu w 12 dobie (czyli wczoraj). Pępek trzeba po prostu dobrze maltretować przemywając spirytusem. U nas robił to mój mąż, bo ja się bałam :oops:

ciążówki Bydgoszcz

12/02/08 21:43:29


W jaki sposób to sie odbyło?
Mi zaczął odchodzić na porodówce. Wyglądało to jak zabarwiony krwią kisiel.
Ciekawe co będzie jak maluchy zaczną ząbkować i gryźć mamusie w cycek swoimi ostrymi ząbkami Laughing Chyba bez osłonek się nie obejdzie.
Jak tak będzie, to wtedy wrócę do myśli o osłonkach :lol: Muszę spadać, bo ktoś chce jeść 8)