Grupa Wsparcia ;)

28/10/07 21:52:14

Gdzies w internecie wyczytałam że jeśli doszło do zapłodnienia jajeczka to kolejny seks bez zabezpieczenia jest nawet szkodliwy bo moze zakłócić cały proces zagniezdzania sie zarodka i wogóle przeszkodzić zaplodnionemu zarodkowi. Czy to prawda?

Grupa Wsparcia ;)

27/10/07 18:37:05

Karolcia kochanie ja dzis spokoju nie dam, dziś juz mi odpisywałas na moje pytanko. Powiem ci ze siedzac dzis w pracy pobolewał mnie doł brzuchola a teraz zauważyłam plamki na bieliznie i nigdy nie mialam takich plmien przy owu. Czy juz moge sie cieszyc ten posmak kwachoty i metalu + te plamienia+ bóle brzucha to to o czym pisałyśmy:) Mam sie juz cieszyć czy lepiej nie wzbudzac u siebie uczuc podniecenia na wieść i dzidzi hihihaha :D

Grupa Wsparcia ;)

27/10/07 13:40:16

Jeszcze jedno pytanie mam. Mimo, ze jest za wczesnie na potwierdzenie ciązy to jednak chciałabym się dowiedzieć co mam teraz robic tzn. chodzi mi o traktowanie siebie samej gdybym jednak byla w ciąży. Żeby niczym nie zaszkodzic ewentualnie sobie. I tak ide do gina bo mam właśnie termin na cytologie mówić mu juz coś na ten temat czy sam sie dopatrzy? :wink:

Grupa Wsparcia ;)

27/10/07 13:17:39

Dziekuje ci KArolcia za odpowiedź. Juz sie doczekac nie moge w zasadzie nie wiem czego :D chyba dnia w ktorym ma sie pojawic @ a sie nie pojawi :) bo bardzo bym chciala zobaczyc dwie kreski na tesciku. Tyle co ja pieniedzy juz na nie wydałam i niestety na nic sie zdały :lol: Ale nie, ja nie chce jednak czekac na @ tylko jej nie miec po prostu. Jak cos sie okarze dam znać pozdrawiam

Grupa Wsparcia ;)

27/10/07 12:24:23

Cześc wszystkim starającym sie o dzidziusia, Jestem na forum nowa chociaz czytam was od dłuższego czasu. Musze się kogoś poradzić, chodzi o moje dni płodne a w zasadzie o ich ustalenia:) Okres miałam teraz 15 pażdziernika wcześniejszy był 8 września a jeszcze wcześniejszy 11 sierpnia, jak same widzicie barzdo nieregularnie, chociaż dotychczas nie bylo z tym takich problemów. Mój problem polega na tym że nie wiem kiedy mam dni płodne na 100% każdy kalkulator pokazuje co innego, staram sie mierzyć tempke i wogole obserwowac sie ale same wiecie jak to jest. Teraz od konca@ kocham sie z moim niuniem co dwa dni do końca bez zabezpuieczenia bo chcemy mieć dzdziusia juz,zawsze sie tak ochamy ale za każdym razem nic nam nie wychodzi. Prosze powiedzcie mi w jakie dni mam sie starac najbardziej :lol: Aha od 4 dni mam metaliczny i kwasny smak w ustach, czy to pierwszy objaw wszesniutkiej ciazy?