P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

15/11/07 20:40:47

Hej Kobitki i ja do was dołaczam:) A co powiecie na to: Ostatni okres miałam 15 października dzis 32 dzień cyklu a okresu nie ma. Zrobiłam test rano wyszedł chyba negatywny(bo najprawdopodobniej od wpatrywania sie w niego za długo z uporem dojarzałam druga ale prawie niewidzialna kreseczke, moze to było takie wyzlobienie na nia tylko) Ale poza tym mam temeparurke 37.5 juz okolo 1,5 tygodnia ,wieczorami jem jak kon i mdli mnie czasami. We wtorek ide do gina ale co myslicie? czy test sie myłił ?

TEST CIĄŻOWY

06/11/07 14:27:45

Aha a tak wogóle to mierze tempe i mam 37 jak narazie juz przez 5 dni no i taki smak metalowy w ustach, ale moze to od kawy i fajek :?

TEST CIĄŻOWY

06/11/07 14:25:46

Oj LILA wiem, bo ja taka w gorącej wodzie zawsze kąpana jestem. Ale jak tu się nie nakręcać jak tak mocno się pragnie cio? :wink: Poczekam jeszcze te pare dni i sie powtórzy ale ja to mam pecha zwyczajnie i i tak pewnie się nie uda :( Pożyjemy zobaczymy.

TEST CIĄŻOWY

06/11/07 06:13:15

Mam nieregularne miesiączki, podejrzewam u siebie ciążę. Zrobiłam test wyszedł negatywnie. Ostatnia miesiączkę miałam 15 października, we wrześniu była 8, w sierpnniu 11, a w czerwcu 30(w lipcu nie miałam bo trwała jeszcze ta czerwcowa i mocno sie przesuneła). Kiedy zrobic kolejny test aby wymik byl bardziej wiarygodny? Nie wierze w to ze nie jestem poniewaz czuje sie inaczej jakos tak odmiennie:) Wiec kiedy moge go zrobic aby byc w 100 procentach pewna ze tak lub nie????

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

31/10/07 15:12:33

Hello kobitki :) Ja to w sumie chyba oczekuje tylko od was jakiegos poparcia tezy :lol: Otóż staramy sie z moim panem kochanym o dzieciaczka a z tego wzgledu, że cos ostatnio cykle mi sie rozregulowaly bardzo nei wychodzą nam te starania(od stycznia nie biore logestu a brałam 4 lata) W pażdzierniku @ miałam 15, we wrzesni 8, w sierpniu 11, lipiec 30. No i tak sabie działamy w płodne dni(wg mnie sa płodne i wg, kalendarzyka) ale jak do tej pory nic nie wychodzi. A kochamy sie zawsze i wszędzie :wink: bez zabezpieczeń. No i teraz jak miłam teoretycznie te dni płodne to kochalismy sie co dwa dni a od jakis 2-3 dni mam plamienia koloru jasnego brązu. Nigdy nie miałam tak nawet gdy był owulacja. Od 3 dni mam tez 37`C ale może dlatego że to po owulacji. Juz wariuje na test chyba za wcześnie a ja tak pragne być w stanie błogosławionym. Dodam że od kiedy mam plamienia to boli mnie podbrzusze, no i smak tak jakby metalowy w ustach jest oraz fajki cos mi sie smakują za bradzo :!: Co mi jest pocieszcie babe, że może juz sie udało co :?: :shock: