OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/12/10 19:48:12

[quote="asiakraj":3l2shlcf]Witam,widzę że tu same doświadczone mamy :wink: więc może mi pomożecie :) Chciałabym abyście poleciły mi "dobre" przedszkole w Olsztynie-najchętniej w okolicach Jarot,Nagórek-i prywatne i państwowe. Warte uwagi :wink: Próbowałam coś znaleźć na Waszym wątku ale trochę tego naskrobałyście :shock: a w internecie opinie są tak różne że głowa boli. Znalazłam Skrzaty i Urwis ale te ostatnie ma dość dużo negatywnych opinii :roll: pozdrawiam sedecznie Asia
Moja córa chodzi do Skrzatów, tyle że tych na Artyleryjskiej, ale jest też nowy oddział na Jarotach. Ogólnie wszystko jest ok, ale na Jarotach nie podobało mi się że nie mają swojego placu zabaw. Jedna z "naszych" ma dziecko w Tempoo, ale nie wiem jak u nich z miejscami. o nich słyszałam same dobre opinie.

WRZEŚNIÓWECZKI 2009

25/11/10 21:09:49

No to i ja się przywitam :) Dzieciaki rosną nie? :)

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/11/10 21:01:01

Witajcie dziewczyny :) U nas też sezon chorobowy. Majka własnie dochodzi do siebie po zapaleniu uszu, młody po napadzie zapalenia krtanie na tle alergicznym .Jakie on ma tendencje do nagłych stanów! Maja też dostaje misiowe probiotyki, bo cwaniara te w saszetkach już we wszystkim wyczuwa i odmawia współpracy. Rosnie taka charakterna, że szok... U mnie duuużo pracy... Skończyłam już ze szkoleniami w sumie na dobre i podjęłam męską decyzję, że zajmuję sie tylko fotografią. I wszystko idzie pięknie. Ustalam już terminy sesji na styczeń. No, w grudniu jeszcze może kogoś wcisnę ;) Więc nie narzekam. Dzis miałam sesje cudownej półrocznej dziewczynki. Jak ja kocham te słodziaki malutkie. Śmieję się, że przy tej pracy, będe miała z dziesięcioro dzieci, bo za każdym razem jak wracam z sesji to chcę kolejne. Napatrzeć się nie mogę ;)

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

23/10/10 10:24:59

Fifolek - potwierdzam że Daukszewicz jest ok. Ja z nim konsultowałam sie telefonicznie (zadzwoniłam na oddział) to kazał nie czekać tylko kłaść się na oddział.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

17/10/10 14:48:38

Astma najczęściej nasila sie rano, wieczorem po położeniu sie i w nocy, oraz - co bardzo charakterystyczne po wysiłku (bieganie, skakanie) i po dmuchaniu (balonika, świeczki, itp). U nas też takie nie-wiadomo-co. Wydzielina spływa do gardła, wszystko zaróżowione, ale stanu zapalnego nie ma.