IN VITRO

23/06/09 14:53:01

Hej :D My już od niedzieli jesteśmy w domu z Kluseczką. Cięcie odbyło się o 10.35 rano obyło się bez większych komplikacji, chociaż niestety musiałam zostać znieczulona ogólnie. Myszka jest kochana :D chociaż czasem daje Nam w kość. Musimy się dopiero zgrać, chociaż z każdą chwilą rozumiem ją coraz lepiej. Dziekuje za Trzymanie kciuków. 8) Zdjęcia wrzucę jak będę miała troszkę więcej czasu, bo jak narazie muszę spełnić swój słodki obowiązek i nakarmić moją dziewczynkę. Pozdrawiam

IN VITRO

17/06/09 22:37:21

Trzymać kciuki :D

IN VITRO

13/06/09 10:02:19

hEJ :) Kasiulek2305 ja tez myślę że to będzie dziewczynka i obstawiam przy tym :D Pewnie juz się nie możesz doczekać tego usg.... Najważniejsze że dzidzius zdrów.... Minie będziemy trzymać kciuki za wysoką betę. Do 22.06 już niedaleko, a czas szybko płynie 8) Diamenciara widzę że przejełaś na forum rolę pocieszyciela i wspieracza ale jak najbardziej ktoś taki jest tu potrzebny :D Oby tak dalej... Terory malutka jest poprostu prześliczna. Dziękuje za pamięć :lol: Anula82 co u Ciebie słychować? A ja powoli już się przygotowuje do rozpakowania bo...... za 5 dni zostanę mamą :shock: Jeszcze do mnie to nie dociera. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej boję się przeokropnie.... Proszę trzymać kciuki za Nas 8)

IN VITRO

04/06/09 22:16:30

Niunqa no to moje gratulacje!!! :D Minie Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień 8)a Kalomira nie wiem czy są jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia. Jest to reakcja organizmu na zwiększającą się ilość hormonów. Jedz same lekko strawne rzeczy. W końcu organizm się przestawi i wróci wszystko do normy, ale swoje musisz przejść :) (tak było w moim przypadku). A ja już po konsultacji. No i cc tak jak pisałam została ustalona na 18 czerwca. Czyli zostało mi równe 2 tygodnie :shock:

IN VITRO

03/06/09 10:22:20

Hej :D Przedewszystkim: Kalomira wielkie gratulacje! Na pewno jesteś teraz przeszczęśliwa. Beta wspaniała i niech sobie nadal rośnie razem z dzidziusiem. :D Mońcia piękne zdjęcia Twojej myszki. Ja też pamiętam swoje pierwsze usg- straszne napięcie i nerwy a zarazem wielkie szczęście jak widziało sie taką małą fasolkę. :lol: Karo-lina, Minie wszystko będzie dobrze. Będziemy Was wspierać i trzymać kciukaski za Was :D A ja miałam wizytę w poniedziałek. Widziałam moją kluseczkę, która jest prawdziwą Kluską bo już waży ok 3620g do porodu lekarz powiedział że może być ponad 4000g :shock: Kiedy oglądałam jej pulchną buźkę to aż się popłakałam. Ten widok to był najpiękniejszy prezent na Dzień Dziecka :D No i jutro mam jechać do szpitala umówić się na cc bo Malutka siedzi na pupce. CC prawdopodobnie będzie 18 czerwca.