Wizyta Health Visitor w UK

02/01/08 13:31:13

CZEŚĆ! Wkrótce mamy wizytę health visitor, a że mój angielski nie jest rewelacyjny to chciałam się jakoś do tej wizyty przygotować? Czy któraś z Was juz to przechodziła? Proszę o rady i wskazówki! O co pytają i na co zwracają uwagę! Z góry dziękuję za pomoc!!!

Do dentysty podczas ciąży

06/12/07 11:30:25

Ja też chodziłam do dentysty podczas ciąży i miałam znieczulenie specjalne dla kobiet w ciąży i wszystko bylo ok!

Jakie mleko przy skazie białkowej w Angli???

06/12/07 10:14:53

Cześć dziewczyny! Możecie mi doradzić jakie mleko piją wasze dzieci przy skazie bialkowej! w Polsce stosowałam Bebilon Pepti i córa nie miała żadnych śladów na skórze, tutaj jada Aptamil 3 ( jakieś 2 miesiące) ale jej skóra stała się sucha i szorstka! nie jest tego dużo ,ale wolalabym zmienic mleko! tylko na jakie? no i czy mozna je kupić w Tesco? prosze o rady!

"Łatwy plan" według "Języka niemowlat"

23/11/07 11:22:08

Ja też 6 dni temu wprowadziłam LATWY PLAN. Julcia od razy zalapala o co chodzi i juz dzis efekty sa olbrzymie. przede wszystkim problem snu i zasypiania zostal rozwiazany. TZN jeszcze tydzien temu trzeba bylo ją kołysać, chodzić po pokoju i lulać , a dziś wkładam ją do łóżeczka , daje cumelka, włączam kołysanke i wychodze , a ona przytula się do pieluszki i zasypia!SAMA! Bałam się,że za pierwszym razem będzie płakała ze 2 godziny , a tu płakała góra 5 minut potem troszke pomarudziła i w ciągu 20 minut zasnęla bez żadnych oporów! tak jak pisze autorka! Sukces! stałe posilki też mamy! 8 mleczko, 12 - obiadek, 16 - podwieczorek (mleczko albo kaszka ) 18- danonek, 20 - kaszka no i jeszcze o o 2 mleczko , ale z czasem też ta butle wyeliminuje! a no i miedzy czasie soczek lub herbatka! Ja również polecam Latwy plan! pozdrawiam! acha no i nie bójcie się spróbować zawsze warto (ja też myslalam, że moja córcia jest "niereformowana). A no i co najważniejsze w nocy spi dużo lepiej, nie budzi sie co 2 godziny, tylko dwa razy no i potem sama zasypia!

poród w Polsce

16/11/07 20:49:58

cześć. Ja też wiele się nasłuchałam o porodzie w Anglii. Moje przyjaciółki nie są zadowolone. Rodziły po 20godzin, nie zostały nic na przyspieszenie porodu. Jedna koleżanka prosiła o cesarke i zrobili jej dopiero jak dzidziuś zaczął tracić puls.Masakra. Dlatego i nie tylko dlatego ja rodziłam w Polsce. Ogólnie jest ok! Poród przebiegł szybko dzięki zastrzykom na przyspieszenie. 4 godziny i po ''krzyku'' . a jeżeli chodzi o strone formalną (bo ja też w Polsce nie jestem ubezpieczona) to musisz wypełnić formularz E111 i z tym rodzisz za darmo . Można wypełnic przez internet ! wysle ci adres strony na pw!