Stalowa Wola

21/08/09 11:35:58

Anulka śwetne macie to nosidełko dla Patryczka!! Gdzie takie można kupić?? Wogóle chce Ci tam tak grzecznie siedzieć??

Stalowa Wola

21/08/09 11:34:23

Cześć cześć... Nic się nie odzywam bo mam dużo pracy a potem to już mam dość komputera i tylko chcę odpocząć :) Strasznie Wam zazdroszczę takich pięknych wakacji!! My w tym roku w domku siedzimy ale za rok mam nadzieję, że gdzieś pojedziemy. Anulka pięknie tam na Roztoczu. Normalnie uwielbiam takie klimaty. Już chyba kiedyś zamieszczałaś zdjęcia z tamtąd i miałam się pytać właśnie gdzie to jest wogóle?? A u nasz jakoś tak leci. Amelka zaczyna powtarzać słowa i mówić po malutku. Dzisiaj np powiedziała nie ma owelka (nie ma rowerka) bo był wieczorem w przedpokoju a jak wstała to już tam nie stał :) Tylko strasznie nerwowa się zrobiła. Jak jej coś zabronię to uderza rękami w co popadnie.... staram się odwrócić jej uwage wtedy bo mówienie że tak nie wolno robić pogharsza tylko sytuację. Już kiedyś była taka nerwowa ale jej na szczęście przeszło szybko. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo. Bo już pare razy i mi się oberwało grrrr A co tam u Was?? Jak dzieciaczki??

Stalowa Wola

28/07/09 21:44:52

Witam, Przepraszam, że nie pisałam nic ale strasznie dużo roboty... owe zdjęcia zaproszeń, potem kupa przerabiania w programach, nowe aukcje, robienie strony www przy tym robienie zamówień załatwianie urzędów i to wszytko z Amelką... nianie będę miała ale dopiero od września.... Także zalatana jestem i mam dość kompa... Po za tym jakoś leci. Amelka jak zawsze kochana. Teraz troche maruda bo trójki jej wychodzą ale to wiadomo. Zaczyna po mału powtarzać wyrazy. Dzisiaj nauczyła się mówić ziaba :) czyli żaba :) na zjeżdzalnie mówi "alnia" i takie tam. Mama oczywiście dalej nie mówi.... no baaaaaaardzo żadko :) Za to ciągle przytula i całuje i jak ją pytam czy kocha mame to mówi taaaaak :) takze jest super :) Marysiu na basenie byłyśmy pare razy i teraz jest już super. Na początku Amelka nie chciała wejść wogóle do wody. Potem siedziała przy brtzegu i robiła babki z wody :) a ostatnio sama mnie ciągneła na głęboką wodę żebym z nią pływała i chlapała wodą :) także trzeba cierpliwości do przygód z wodą :) Anulka zapodaj pare fotek z urlopiku :) A byłaś z dzieciakami nad morzem?? Ale Wam dobrze z tym morzem... ja za rok poprostu musz epojechac!!

Stalowa Wola

06/07/09 09:18:10

Sto lat sto lat!! Wszystkiego naj naj naj dla Sary!! Urodzinki przepiekne a torcik chyba był pycha bo jakna niego patrzę to normalnie mam ślinotok hehe Dziewczynki jak tam u Was?? Ja mało zaglądam bo pełno formalności z zakładaniem firmy :(

Stalowa Wola

01/07/09 22:05:33

hehe dobre dobre :) U mnie to by sie n ie sprawdziło... mieszkamy na parterze i u nas jest chłodno. Także zapraszam do nas :)