Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

26/02/08 12:11:14

Daga9 jeśli to @, to przykro mi. zrozumiałe jest to, że jesteś już tym zmęczona, ale wierzę, w to, że w końcu się uda. Paradoksalnie, jak bardzo czegoś pragniemy, częściej o tym myślimy, popadamy w błędne koło. Ale ja wierzę, że na każdego gdzieś tam czeka duszyczka, która jest nam przeznaczona i warto na nią czekać, aby w końcu z marzenia stała się rzeczywistością.

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

26/02/08 11:25:07

SkArBeKlAdY mam podobne objawy do Twoich, tzn. bolą mnie jajniki, raz lewy, raz prawy, piersi też mnie bola, ale jak na @, też mam taka wydzielinę i oba testy wyszły mi neg. Ja nie byłam jeszcze u lekarza i nie wiem, co sie dzieje.

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

25/02/08 20:20:23

Cleooo 33 dc to dobry moment, aby zrobić test. Szczególnie przy cyklach takich jak twoje tzn ok 30 dniowych. Stężenie hcG powinno być w moczu już wysokie. Zrób test i czekaj na upragnione 2 kreseczki. Powodzenia

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

25/02/08 20:03:58

Witam Dziewczyny! Ja mam dzisiaj 43 dc i ani widu @. Brzuch mnie boli, piersi też i mam takie lepkie białe upławy. Ja zrobiłam dwa testy - oba wyszły negatywne. Jeden dwa dni temu, drugi dziś rano, więc nie ma opcji, żeby za wcześniej były robione, bo jakbym była w ciąży to byłby to 3 tydzień ciąży. Jestem zdenerwowana tą sytuacją, do lekarza idę we środę, ale wykończę się do tego czasu.

Grupa Wsparcia ;)

25/02/08 16:28:04

Witam! Ja tutaj pierwszy raz, ale do tej pory przeczytałam ostatnie 20 stron. Mój problem jest taki, że dziś mam 34 dc, a @ ani widu ani słychu. Zrobiłam już dwa testy i oba wyszły negatywnie. Nie wiem skąd ten brak @. We środę idę do mojej pani doktor, żeby ona zobaczyła, co się dzieję. Nie mam jakichś odczuć co do tego czy jestem, czy nie jestem w ciąży, ale ta niepewność mnie zabija.