Poszukuje DOBREGO kardiologa dzieciecego i pediatry z Gdyni

14/11/08 19:46:54

ja mieszkam w gdyni a skerowanie dostalam do kardiologa do gdanska na jaskowa doline i naprawde polecam. tylko jest jeden problem bo trzeba duzo wczesniej sie rejestrowac. na ten rok juz napewno sie nie zalapiesz. a na przyszly rok to rejestruja od poczatku grudnia. co do pediatry to na obłużu jest bardzo fajna pani dr Brygida Pawelczyk. przyjmuje w przychdni sanus (czy jakos tak). jak ją cos niepokoi to od razu kieruje na jakies badania czy cos w tym stylu. Pozdrawiam!

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

14/11/08 19:27:46

czesc dziewczyny! wlasnie przegladalam wasza stronke i przeczytalam o tej opiece nad dzieckiem przez tatusia. kiedy mama jest na wychowawczym to tata tez moze isc na bezplatny wychowawczy. ale nie dluzej niz trzy miesiace! pisze o tym bo malo kto o tym wie :) nawet moja ksiegowa o tym nie wiedziala :) pozdrawiam!!!

Dzieciaczki z grudnia 2006 i ich mamusie

18/12/07 11:44:47

I już jestem! Przemuś baaardzo dziękuje za wszystkie życzonka :) Teraz sobie słodziudko śpi a mamusia się w końcu relaksuje przy kawce :) Maxymko a skąd wiedziałaś że mieszkam na szmelcie :lol: Urodzinki się udały. Niestety nie było żadnej babci ani dziadka ale były dwie prababcie i pradziadek :) Ja jestem strasznie wymęczona. Niby dużo osób nie było ale tu posprzątać tu zrobić sałatki, ciasta. Dobrze że już po. A jak śpiewaliśmy małemu sto lat to o mało się nie popłakałam :roll: Mój mały dzidziuś ma już roczek :shock: Normalnie ciężko mi w to uwierzyć :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTóW!!!! [url=http://www.glitter-graphics.com:8nog2frk] [/url:8nog2frk]

Dzieciaczki z grudnia 2006 i ich mamusie

18/12/07 09:26:27

Cześć maminki!!! Ja tylko wkleję teraz zdjęcia :D dostałem rowerek od babci i cioci :D [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] z ciocią i wujkiem (chrzestnymi) [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] ciocia mnie trzyma, tatuś trzyma torcik i mamusia :D [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] a tak wyglądał mój torcik :D [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] odsunełem kieliszek i wybrałem różaniec i nic innego nie chciałem :lol: [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] psocę starszemu kuzynowi [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] a tak się bawię z kuzynostwem [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] tak mamusia i tatuś mi wystroili pokój :lol: [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] i wczorajszy spacerek nad morzem (z tatusiem kochanym) [url=http://www.fotosik.pl:2mmtk1bm] [/url:2mmtk1bm] Na razie tyle :lol: A my zawału dostaniemy przez te balony :roll: Wczoraj w nocy dwa pękły i to nad naszymi głowami :lol: Aż pies zaczął szczekać :lol: Później jeszcze zaglądne tutaj :D Narazie pa,pa!

Dzieciaczki z grudnia 2006 i ich mamusie

15/12/07 08:14:53

Maxymko a będziesz też jechała do gdańska?? Jeżeli tak to nie masz się czego obawiać bo tam są naprawdę fajne babki :D Zawsze próbują jakoś zainteresować dziecko żeby nie zwracało uwagi na to co one robią. A jeżeli mogę spytać to na jakiej dzielnicy Twoja mama mieszka? Bo ja na tej najgorszej :lol: :lol: Pewnie wiesz o jaką chodzi :P Magdaola Sebastian nie jest chory :D tylko napisałam że jak jest to jest okropny :lol: widzę że chyba każdy chłop to taka baba w chorobie :lol: :lol: :lol: Jeszcze foteczka Przemusia :D [url=http://www.fotosik.pl:26wleo6j] [/url:26wleo6j]