mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

06/03/09 14:42:19

no witam cioteczki ...w końcu śniegi stopniały....i można lżej maluszka ubrać....no i na dłuższy spacerek wyjść.....no a Agatka to mała powsi noga...wszedzie i z każdym pójdzie.....no i w końcu pampersy poszły na bok...chyba że na jakieś zakupy sie jedzie bo nawet w nocy śpi bez....jeszce tylko smoczek został i nie chce go póścić .....no ale wszystko z czasem....pozdrowionka...

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

28/01/09 19:10:00

no dzięki tesla za "wyspowiadanie" naszej znajomości :):):) no i ja się muszę wyspowiadać....a tak bardzo chciałam...ale nie dam rady...bo nawet gdy me dziecię jest na wyjeździe to ja nie mam czasu na spotkania(ciekawe kiedy znalazłam czas na jej rodzenie??? ;) ) a w sumie to sprawa taka że Agatka wraca w piatek do połudnoia ja kończe pracę o 15...a w sobotę są jej urodziny więc jutro jedziemy na zakupy popołudniu ...uuuuuuuuuu.... !!!!!!!!!! WYBACZCIE !!!!!!!!!!

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

27/01/09 18:40:52

jeżeli to spotkanie jest bez dzieciaczków to mogę się załapac.....bo moje dzieice wyjechało na ferie :):):)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

26/01/09 18:57:11

no witma dziewczynki :):):)):):) no nie było mnie tu troche chyba z kilka m iesięcy....a to dlatego i proszę nie krzyczeć że znalazłę no i tego czasu to mi brakuje o jakieś 5 godzin :):):) aler u nas wszystko jest ok....Agatka jest zdrowa i wygadana no i stała się Zosia samosią :)::):):)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

15/09/08 14:58:26

czyli to jest ogólny kurs to fajnie przynajmniej jak człowiek zapłaci to wykorzysta do końca :):):)