*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

21/02/08 15:19:39

MeaCulpa, my mamy wózek VIP Kunert, kupiony na allegro, prosto od producenta. W sumie po rozpakowaniu okazało się, że kolor jest jednak ten, który wybieraliśmy: oliwkowo-pistacjowy. Całkiem fajny ten wózek, chociaż ma duże koła i taki masywny się wydaje. Ma dużo dodatków: nosidełko z dodatkową budką, 2 torby, przewijak, moskitierę, pokrowiec na deszcz i dużo takich odpinanych dodatków, więc będzie fajny i na zimę i na lato. Można też zrobić z niego spacerówkę. Myślę, że będziemy z niego zadowoleni. Dzisiaj wystawiłam już niunię w wózeczku na balkon, a w sobotę ruszymy na pierwszy spacerek. Kamila, moja mała urodziła się 53 cm długa i ważyła 3050 g. To chyba tak w normie, ani zbyt duża, ani zbyt mała. :) kretka20, rozumiem Twój zły humor, to wyczekiwanie jest najgorsze. Ja też nie mogłam się już pod koniec doczekać i byłam bardzo zmierzła, ciągle płakałam albo się obrażałam na cały świat. Ale zobaczysz, szybko minie jeszcze tych kilkanaście dni i będziesz tulić swoje maleństwo.

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

20/02/08 16:09:30

Dzięki dziewczyny za rady. Spróbuję z tą wodą mineralną albo aftinem, a jak nie pomoże, to fioletem. Ja już moją małą trzeci dzień weranduję, myślę, że pora na pierwszy spacerek. Skoro malinka77 wyszła na spacer już na drugi dzień po wyjściu ze szpitala, to i mojej nic nie będzie, to już w końcu dwutygodniowa pannica :D Dzisiaj kurier przywiózł wózek, zamawialiśmy na allegro, ale powiem Wam, że już żałuję. Kolorek nie ten, co chcieliśmy :( No i w necie pisało, że waży 14 kg, a w praktyce okazało się, że 18 :(

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

20/02/08 12:18:07

No to ja się chwalę: mam córeczkę :D . Ma już 2 tygodnie, ale nie miałam czasu, żeby się wcześniej pochwalić. Urodziłam w naszym gliwickim szpitalu i po 3 dniach byłyśmy już w domku. Dziewczyny, czy karmienie piersią naprawdę jest takie absorbujące? Moja mała praktycznie co godzinę woła o jedzenie i to zarówno w dzień, jak i w nocy. Czy to jest normalne? Bo już się zaczynam martwić, że może mam za mało pokarmu i ona jest po prostu głodna. No i zauważyłam, że zrobił się jej taki biały nalot na języczku, to chyba pleśniawka :( . Czym to mogę umyć? A kiedy wychodziłyście na pierwszy spacer?

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

01/02/08 11:37:10

Pierwsze dziecko też rodziłam w naszym gliwickim szpitalu, ale to było dawno, dlatego teraz o wszystko wypytuję, bo wiem, że dużo się zmieniło. Wtedy po cesarce puszczali do domu dopiero w 7 dobie, ja leżałam 11 dni :( Dopiero na 4 dobę dostawało się coś do jedzenia i dobę przed cięciem też się nie jadło, te 5 dób głodu pamiętam do dzisiaj :( . Do szpitala musiałam się zgłosić 3 dni przed planowaną cesarką. Mam nadzieję, że teraz tak nie morzą głodem? Aha! A jeśli chodzi o zobaczenie dziecka, to ja miałam szczęście, bo pokazali mi je już godzinę, czy dwie po cięciu, ale leżała ze mną dziewczyna, która zobaczyła swoją dzidzię dopiero w 3 dobie, jak sama sie zebrała z łóżka i poszła na oddział noworodków.

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

30/01/08 11:53:42

Pani Jolu, dziękuję za informacje. Troszkę się martwię, czy dam radę, bo przy pierwszym dziecku byłam "dętka" cały dzień po cesarce i nie bardzo kontaktowałam, co się dzieje wokół. Dziecko miałam dopiero na 4 dobę przy sobie, no, a jak teraz jest od razu z mamą, to hmmmmm, czy będzie jakiś pożytek z takiej półprzytomnej mamuśki miało? :? "Świeżym" mamusiom serdecznie gratuluję ślicznych dzidziusiów! :D