Czekając na sen Hani...

17/01/11 20:49:39

Tygrysku, super, ze u Was lepiej :)))) a nie myslałas o pieskach ze schroniska? są tam tez szczeniaczki, wzięte ze strasznych często warunków, pieski, które wiedzą, co to cierpienie.. nie chciałaś żadnemu poprawić losu? kochaja bardzo. doceniają kazdy gest. wiem, bo miałam pieski ze schroniska i przygarnięte koty. te zwieerzęta są po prostu przekochane.. zastanów się jeszcze. kosztuje mniej, bo z reguły datek na schronisko, a możesz któremuś bardzo pomóc :))) poza tym kundelki są zdrowsze, bo mają urozmaiconą genetykę :) pozdrawiam serdecznie :) i bądz dzielna :)

Czekając na sen Hani...

11/01/11 22:24:58

Tygrysku.. pewnie mnie już nie pamiętasz, ale ja pamiętam Ciebie.. bardzo dużo mi pomygłyscie z dziewczynami swego czasu i strasznie mi przykro,ze los tak niesprawidliwie Cię potraktował.. jesteś dobrym człowiekiem, nigdy nie zrozumiem, że dobrych ludzi spotykają takie nieszczęscia.. długo zastanawiałam sioę co Ci napisać, bo wiedziałam,z ę napisac musze, choć na tym forum mnie juz nie ma. porzepraszam,ze nie jest idealnie.. myślę o Tobie i Hani.. modlę się za Was, za te kilka tygodni, kiedy jesteście razem.. żeby były dla Was jak najłaskawsze.. modlę się o cud dla Was.. ściskam mocno!! bardzo mocno !! bądź dzielna ps.. ciężko mi dobrac własciwe słowa.. bo sowa to za mało..

DZIAŁDOWO

27/08/10 10:08:48

Gunia, u nas fajnie, wlasny domek kupilismy 8) takze spelniamy marzenia :lol: maszs wiadomsc na nk ode mnie. zerknij ;)

DZIAŁDOWO

16/08/10 10:56:50

Agnieszko, serdecznie gratuluję 3ciej dzidzi w drodze :) duzo zdowka i szczęścia. pozdrowionka

przyszle mamy z LONDYNU???

10/08/09 09:08:04

cześć, ależ miałam zaganiany czas ;) ciągle gdzieś jeździlismy, mało byliśmy w domciu :) byliśmy w Kensington na tym placu zabaw dla pamięci Księżnej Diany, ale było super! Konrad wyszała się za wszystkie czasy :D Monika - fajnie wygląda przygotowanie do raczkowania :) Wkrętka - fajnie, ze masz fajne mieszkanko :) a zdjecia bombowe :D ach co do świńskiej grypy i szczepionek, podobnoż mają być obowiązkowe, mama mi wczoraj mówiła na skypie. no, ciekawe, ciekawe :)