2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

12/09/08 13:34:20

Dziewczyny a ja? a ja? Ja nie dostałam linka do nowego forum :( Wiem,że niewiele tu piszę,jak napiszę to raz na ruski rok ale jak Boga kocham to czytam Was codziennie i naprawdę nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej! Proszę dajcie mi szansę nadrobić zaległości!!!! Obiecuję poprawę w pisaniu!!!! :)

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

16/05/08 13:37:23

Hej dziewczyny! Jestem z Wami,jestem...Każdego dnia czytam co u Was i Waszych kochanych maluszków i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej!!! Jednak czas,a raczej jego brak nie pozwala mi się tu udzielać :( Od stycznia wróciłam do pracy.Jak narazie na pół etatu ale ciężko mi wszystko ze sobą pogodzić. Ale obiecuję w miarę możliwości odzywać się częściej,bo ostatnio to rzeczywiście pustki tutaj :roll: U nas bez większych zmian i rewelacji.W zasadzie podobnie jak u Waszych skarbków :) Z nieprzyjemnych spraw to wylądowaliśmy z Małą w szpitalu z rotawirusem.To było coś okropnego! Tyle ile się Mała wymęczyła,a my razem z nią :( W sumie 5 bitych dni pod kroplówką,a po wyjściu ze szpitala jeszcze pare dni antybiotyku w zastrzyku domięśniowym (dwa razy dziennie) To był istny koszmar! Ale cóż..było,minąło...I mam nadzieję,że nie wróci!!! DAGI życzę Ci najpiękniejszego weselicha pod słońcem! Takiego jakim go sobie wyobrażałaś!!! Bawcie się dobrze bo to jedyny taki dzień w życiu!!! Ucałujcie dziewczyny Wasze maluszki ode mnie i od mojej Wiktorii! Obiecuję się częściej odzywać i dzięki ANGELS za mobilizację do napisania posta! Buziaki! Ps.Ufff jaki post!

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

22/11/07 17:17:18

Właśnie dzwoniła koleżanka,że w poniedziałek przyjeżdzają (z mężem) na trzy dni do Krakowa :) Ma jakieś szkolenie :) I zatrzymają się u nas na te trzy noclegi :) Fajnie! Dobrze,że w miare mam posprzątane to tylko w sobotę tak z grubsza się ogarnie. MAMO OLIVKI ja niestety nic o leasingu nie wiem ale faktycznie w tej sytuacji trzeba zająć czymś myśli taty! MONA a z jakiej to okazji nowy telefonik? Też by mi się przydał,bo stary ma już dwa lata i bateria pada.Ale Nokia 3111??? Nie słyszałam jeszcze o takim modelu :roll: Nokie to moje faworytki wśród telefonów :P Co jest z KORĄ??? Odezwij się laska!!! :) A SYLVIANNA czemu tak rzadko zagląda? Wogóle mało coś dziewczyn się odzywa.A szkoda! Moja teściowa też raczej z Wiki nie umie się bawić.Najchętniej to by ją nosiła,czego mała nie lubi :? Idę wieszać pranie

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

22/11/07 13:06:18

MAGDA to okropne...Nie wiem,co napisać...Bardzo mi przykro....Pamiętaj jedno-wiara czyni cuda!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla naszych trzech dziewczynek!!!!! Na codzień uśmiechu,szczęścia i zdrówka!!!!!!! TIA śliczny ten Twój Eryczek :) Po kim on taki słodki blondasek? Bo przecież Wy obydwoje z M.macie ciemne włosy?! MONA Ty to masz fajnie ze swoją mamą :) W każdej chwili możesz podrzucić Marysię :) Zazdroszczę!!! A co do bałaganiarstwa to mojego m.prawie wcale w domu nie ma,więc nie ma kiedy nabałaganić :) Nie wiem co lepsze :) Rano byłam w mieście :) Kuiłam sobie dzinsy i pare bluzeczek.Od razu humor mi się poprawił :)

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

21/11/07 17:04:51

Super Marysia!!!!!! Taka "dorosła" na tych fotkach :) DAGI a Ty ładuj baterie ale to już :) I wrzucaj foty! Bo nawet dokładnie buzi Pati nie widać :) Mikołaj,Gwiazdka,a moja Mała ma jeszcze dzień przed Wigilią imieniny.... Ale mnie ostatnio na słodkie bierze.Normalnie opędzić się nie mogę.A kilosów tylko przybywa...:)