Czerwcowe Szczęścia

14/05/09 12:13:59

Dziewczyny, które chcą do nowego forum za bardzo dramatyzujecie, forum nie jest tylko i wyłącznie do czytania, skoro komuś nie chce się pisać, to po co czyta co piszą inni? Nowe forum jest dla aktywnych, a nie dla "czytających". Nie powinnyście się obrażać.

Czerwcowe Szczęścia

27/04/09 10:25:00

Mik przeczytałam o dziecku koleżanki, to straszne, taka maleńka. My mamy pacjentów z hematologii, ciężko się na to patrzy. Mocno trzymam kciuki za Maleńką.

Czerwcowe Szczęścia

25/04/09 20:35:55

Cześć Ja też jestem zdania, że weekend leci za szybko. Dzisiaj kiepsko się czuję, jakoś grypowo, a do tego mam okres i migrenę, super. Byli u nas moi rodzice, trochę nacieszyli się Małą, a ona z dumą pokazywała umiejętność chodzenia. Mamy kolejny ząb, jeden na pewno, a czy jest jeszcze jeden to nie wiem, bo Marlenka nie daje sobie do paszczy zajrzeć. Kwiiatku zdrowia, biedna jesteś z tymi anginami, może powinnaś pomyśleć o usunięciu migdałków? Daria Mały się jeszcze troszkę poobija, jak zacznie chodzić będzie lepiej. Karotka jak tam po kolokwium? Aguśka ja bez ciąży zjadłabym takiego Happy meala. Co do niekapków, Marlenka pije z takiego z Aventu po 6 m-cu z miękkim ustnikiem, radzi sobie, jednak woli jak ja jej pomagam w trzymaniu kubeczka. Dobra lecę pod prysznic bo ledwo żyję, a jutro jeszcze rano do pracy idę.

Czerwcowe Szczęścia

23/04/09 09:15:51

Cześć Podczytująca, znaczy ja. :wink: Wybaczcie, że piszę falami, ale czasami ciężko mi się zebrać, Marlenka jest absorbująca no i zmęczona jestem. Marzy mi się już urlop, a to jeszcze dwa miesiące. Kwiiatku współczuję Ci dolegliwości z kręgosłupem, też miewam z nim problemy. Czekam na wieści jak tam po wizycie u urologa. Ja muszę się w końcu do gina wybrać bo też mam jakieś bóle brzucha i pleców w środku cyklu. :roll: Powodzenia z Polą, musi być ciężko bez W. Aniołku dobrze, że pognałaś tatusia do hotelu, niech sobie nie myśli. :twisted: Aguśka jak się tak denerwujesz to może zrób usg przywatnie, będziesz spokojniejsza. Mój mąż zabrał ze sobą do pracy mój kabel od laptopa i zaraz mi się wyładuje bateria. :twisted: Madziu smutna rocznica, ale tata byłby dumny ze swojej wnuczki. :-{:

Czerwcowe Szczęścia

19/04/09 09:52:26

Cześć Wpadłam tylko powiedzieć, że Marlenka ma 4ty ząbek. Lewa górna jedynka. :$%^: Miłej niedzieli!