Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

19/09/08 12:28:40

Witajcie laski!!!Pozdrawiam was wszystkie!! Już widziałam że Doda w końcu doczekała się swojego maleństwa.Gratuluję z całego serca!!!Doda szybkiego powrotu do zdrowia!!!A maluszek jest przesłodki!!Napewno szybko dojdzie do siebie.Mój Dawid też miał cechy dziecka przenoszonego i smarowałam go oliwką.Ale wiadomo najważniejsze już jest to że masz swoją cudowną pociechę przy sobie i możesz się nią nacieszyć.I wtedy nawet zapomnisz o bólu i ranach!! A tutaj mój 10miesięczny cudak w kąpieli: A tak już siadam: .

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

29/08/08 21:23:52

Boże Kasy nie wiem co mam ci napisać,bo wiadomo że w tej sytuacji nic nie jest w stanie cię pocieszyć!!Naprawde bardzo współczuję!!Biedactwo takie malutkie a już przez tyle musi przejść!!To nie jest sprawiedliwe!!Ale trzeba być choć częściowo dobrej myśli!!Może mu się uda i wywinie się temu paskudstwu!!Teraz potrzebujesz dużo sił dla siebie i malutkiego Kubusia!!Trzymam bardzo mocno kciuki za was!!

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

28/08/08 12:03:35

Witajcie kobiety!! Ale tu się pozmieniało!!A głównie dzieciątka są już takie duże i bardziej starsze.Ten mój też rośnie jek na drożdżach.Jeden ząbek już się przebił teraz drugi zaczyna wychodzić.Coraz bardziej gaworzy.Czasami tak piszczy z radości że aż uszy bolą.

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

11/08/08 10:56:52

Witam wszystkie kobietki!Miało być ciepło i ładnie a tu się zapowiada na jakąś dziwną pogode. U nas wszystko dobrze.Wychodzi nam pierwszy ząbek,ale niestety z bólemi dlatego używamy żelu dentinox.Poza tym jest barzdo ruchliwy!!Niby przyjmuje pozycje na czworaka,ale niestety po chwili przewraca się bo nie umie utrzymać równowagi.Jest strasznie wszystkiego ciekawy.Od kilku dni jeździ w spacerówce i narazie mu troszkę nie odpowiada. A to fotka z ostatniego czasu: , . Pozdrawiam!!

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

03/07/08 11:26:18

Witajcie dziewczyny w ten upalny dzionek!! Miałam do was napisać we wtorek,ale niestety mój ślubny prawie cały czas siedzi przy kompie.Takteż byliśmy we wtorek w przychodni go zważyć i sukces i super wiadomość,bo okazało się że waży 8kg.SUPER!!Miałyście racje aby się nie denerwować i być dobrej myśli bo będzie dobrze!! Zazdroszcze wam wyjazdów "wypoczynkowych" bo ja napewno n igdzie nie wyjadę,bo mój P:) mówi że Dawid jest zbyt mały i to nie da rady.Chociaż ja uważam że wcale to nie jest problemem,bo można by było tam wyjechać gdzie dobrze by było też dla małego.Ale on ma odmienne zdanie.Takteż to lato w domku(zresztą już kolejne)!! Pozdrowionka dla wszystkich!!