Koszmarny wózek!!!

03/05/10 14:51:14

malgora83 spróbuj w chuście wyjsć na dwór :) wiele dzieci (w tym mój synek) nie lubił w domu byc noszony bo było mu za nudno a na dworzu w chuscie mogłam z nim długie godziny spędzać :)

Koszmarny wózek!!!

01/05/10 23:54:15

A chusta? Mała byłaby blisko przy Tobie, widziałaby też więcej więc może to by było wyjście? Tym barziej,że sadzanie niesiedzących dzieci jest niezdrowe.

Dysfunkcja/zaburzenia integracji sensorycznej (SI)

15/02/10 23:46:26

Mój synek ma stwierdzony deficyt sensoryczny, gdy trafilismy do terapeutki miał ok. 8 albo 9 miesięcy(nie pamiętam już a nie mam siły szukać książeczki zdrowia). Do terapeutki trafiliśmy przez neurologa, który zalecił nam wizytę u niej. Jak się stwierdza? Przede wszystkim przez wywiad i obserwację dziecka. Wywiad jest długi i szczegółowy a pytania w nim często zaskakujące. No i ogląda zachowanie dziecka terapeuta. Im dziecko większe tym łatwiej jest pewne rzeczy wyłapać. Mateusz ma teraz 21 miesięcy i ciągle jest pod opieką terapeutki. Efekty widzę i jestem bardzo zadowolona.

Odstawienie od piersi...

15/02/10 15:04:35

mamusiamamusia mój mały kończy 2 latka w maju i do tego czasu chciałabym go odstawić. I robię bardzo podobnie do Ciebie :) W dzień nie karmię już go w ogóle odkąd skończył rok, 'zwyczajne' jedzonko stopniowo zastępowało mu moje mleko. Zostało tylko karmienie wieczorne przed snem, nocne (czasem tylko jedno a czasem 3 labo 4) i poranne. W nocy nie karmię od tygodnia. Jak Mateusz się przebudzi to dostaje tylko bidon z wodą, myślałam, że pójdzie nam znacznie gorzej ale przez pierwsze 3 noce jedynie krótko popłakiwał (naprawdę krótko bo nawet go na ręce nie musiałam brać no ale on śpi ze mną) i po chwili zasypiał. Za miesiąc chcę zlikwidować karmienie poranne, za 2 wieczorne. I kurcze, dumna z siebie jestem, że tak długo karmiłam, bo gdy się urodził zakładałam, że to będzie rok maksymalnie :)

bardzo długi brak miesiączki

31/01/10 23:27:05

18 miesięcy po porodzie (ale cały czas dziecko jest karmione piersią).