ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

20/02/08 15:25:52

Czesc dziewczyny :D mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swego grona, troche późno się ujawniam, ale nie dawałm z małą rady na początku :oops: jak mąż przyjdzie to wkleję wam zdjęcia mojej ślicznej Gabrysi:) właśnie przeczytałam, że nie wolno jeść majonezu jak się karmi piersią. Dlaczego? ja chodzę z małą do poradni laktacyjnej w Bizielu i ostatnio powiadziano mi, że mogę jeść majonez (najlepiej pomorski) a mam dietę, bo podejrzewam u małej skazę białkową. mam w rodzinie też dziewczynę uczuloną na gluten i ona je majonez winiary, bo on go nie zawiera. czy wiecie może, czy ulewania chlustające mogą być objawem uczulenia na inny składnik niż mleko krowie?

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

19/02/08 20:30:02

Czesc dziewczyny, dzięki za porady w sprawie odparzeń. byłam z mała u pediatry i przepisała nam dwie maści robione, wiem , ze jedna jest z antybiotykiem i zastanawiam sie czy jej uzyc, ale te ranki musze wyleczyc, wiec chyba ja posmaruje. A co Wy sądzicie? Suszenie jest ok, bo juz odparzenia sie zmniejszyły. My mamy materac pianka-kokos-pianka i jest bardzo dobry. Nie ugina sie pod ciezarem malej, i mała spi w łóżeczku co noc, wiec chyba jest jej wygodnie.

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

17/02/08 20:31:12

Cześć dziewczyny, czy znacie jakiś dobry sposób na pozbycie się odparzeń na pupie niemowlaka. Nasza mała od kilku dni ma coraz większy obszar zaczerieniony na pupie, a od dzisiaj pojawiły sie małe ranki. Strasznie płacze, więc na pewno ją to boli. Myjemy ja pod bierzącą wodą i smarujemy za dnia sudokremem, a w nocy penathenem. Pieluchy zmieniamy co 2-3 godzin. Jak na razie nic nie pomaga. Od dzisiaj suszymy ją kilka razy dziennie. Pomóżcie co robić, będę bardzo wdzięczna za dobrą radę. Jutro oczywiście idziemy też do pediatry.

ciążówki Bydgoszcz

29/11/07 11:14:24

Sorry cos mi w kompie przeskoczylo Tailor na razie się nie denerwuj, ja na początku tej ciązy (a kończę już 36 tydzień, coś suwaczek przekłamuje) miałam robioną laparoskopię, bo głupi lekarz powiedział, że to ciążą pozamaciczna..debil jeden.. tydzień po niej zaczęłam krwawić i okazało się, że mam krwiaka, ale o zszedł do szyjki macicy i tak się go pozbyłam. Musiałam tylko leżeć i się oszczędzać... I jak widać wszystko się bardzo dobrze skończyło :) Mała jest małym klopsem, waży już 3200 i szykuje się do wyjścia na świat :)

ciążówki Bydgoszcz

29/11/07 11:10:05

Cze Aniu tak mi przykro z powodu Julianka :cry: :cry: :cry: :cry: Teilor