{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

08/07/13 11:51:44

Witam :D chyba wszystkim Wam nie odpisze, bo nie dam rady. Dawno nie pisałam, ale miałam młyn z wizytami lekarskimi i z chrzcinami. Juz po imprezie, było bardzo fajnie :wink: W zeszłym tygodnu zaliczylismy tez neurologa i okulistę - wszystko jest super, nie potrzeba juz kontroli :D jedynie morfolofgia jeszcze kiepska, ale juz i tak lepsza niz miesiąc temu. Nadal ma podawać żelazo, zwiększoną dawkę i do kontroli za miesiąc. Co do skazy - u nas jest ale mało nasilona. Kupiłam Emolium do kąpieli i do smarowania i stan skóry bardzo się poprawił. Rozmawiałam z lekarką, przy takim nasileniu nie muszę zmieniać mleka, chyba, żeby sie pogorszyło. A moje dziecko takie spokojne że szok :lol: :shock: Aniołeczek! Miłego dnia!

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

26/06/13 10:03:59

Cześć :D Alez zimno dzisiaj, zmarzłam rano jak cholerka. ledwo się prostuję, wszedł mi jakiś ból w plecy- chyba od tego dzwigania małego w nosidełku dwa razy dziennie do przedszkola i z powrotem - boli przeokropnie... Jestem strasznie niewyspana, Oluś zmienił sobie piekne spanie w nocy na balangi :evil: Jak się obudzi ok 2 -3 w nocy, to później wstaje już co godzinę. No nie mogę :twisted: Nieprzytomna chodzę. Temat chrztu załatwiony w końcu. Jest chrzestna i świadek chrztu, na szczęście ksiądz się zgodził :wo: . Chrzcimy 7 lipca. Miłego dnia!

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

20/06/13 10:38:34

Witam :) u nas telenoweli CHRZEST ciąg dalszy... Chrzestny nie dostał zgody, bo żyje w nieformalnym zwiazku, oczywiscie do niczego się nie przyznawał, ale ksiądz i tak wie wszystko... Będę jeszcze próbowała pytać, czy może być świadkiem chrztu a nie chrzestnym, może uda nam sie to obejść. Chrzestna tez nie dostała, będę musiała prosić kogoś innego... Masakra jakaś. U nas też gorąco, siedzimy w domu, wyjdziemy później na spacer. izuniafm1 trzymam kciuki że szybko będzie lepiej...

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

18/06/13 19:10:20

natina mówić nie musimy, ale zaświadczenie trzeba przynieść. Jeśli ksiądz w parafii nie wyda takiego, to lipa...

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

18/06/13 12:16:44

witam :D uff, ciepło, ale nie narzekam.. Właśnie wróciłam, myślałam, ze sie ugotuje. Co do ubierania Oluś w samym bodziaku i skarpetkach, jak jest tak gorąco nie zakładam czapki, dbam tylko o to, by był w cieniu przez cały czas. Pojechałam załatwiać chrzest, ale są problemy... Chrześni w związkach nieformalnych i pojawiła się bariera, niech to... A tak poza tym ok, tylko walczymy z jakąś wysypką i sucha skórą na głowie. Wczoraj posmarowałam żelem na ciemieniuchę i wyraźnie sie poprawiło, dzis powtórzymy operację :lol: Miłego dnia!