A może nasze MORZE się odezwie??KOSZALINIANKI piszcie!!!!!!!

21/04/08 11:36:04

witajcie dziewczyny!! oj dawno mnie tu nie bylo :) u nas dobrze... dzieciatko wazy juz 1,5 kilo :) przed nami juz mniej niz wiecej :D pozdrawiamy

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

21/04/08 10:29:22

asiula10 niestety ja nie tyje tak jak powinnam- aktualnie przytyłam 4 kilo... chociaż do 18 tygodnia ciąży miałam 8 kilo na minusie ze względu na nudności i wymioty... i niestety już 2 razy leżałam w szpitalu: pierwszy raz... ze względu na napięcie brzucha, które minęło dopiero po końskich dawkach no-spy... a 2 tygodnie później ze względu na kolkę nerkową :(... lekarz boi się, że po prostu jak dzieciątko będzie przybierało na wadze... to zabraknie mu miejsca i zacznie pchać się na świat... już teraz kopie mnie w szyjkę macicy... za 2 tygodnie mam wizytę u lekarza i będę miała robione usg szyjki czy przypadkiem nie zaczęła się skracać... ale i tak strasznie się cieszę że teraz już jest dobrze... bo to i tak... bliżej niż dalej :)

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

21/04/08 09:51:49

Witajcie lipcóweczki 2008! :) Dzisiaj zaczynam 29 tydzień ciąży... przewidywany termin porodu 8 lipca :) Aktualnie moje dzieciątko waży już 1,5 kilograma i ma się dobrze... chociaż ułożyło mi się miednicowo... :) tydzień temu zostałam poinformowana przez mojego lekarza prowadzącego, że jak wytrzymamy do 36 tygodnia ciąży, to lekarz będzie dumny ze mnie, dzieciątka i samego siebie :) pozdrawiam bardzo serdecznie :)

A może nasze MORZE się odezwie??KOSZALINIANKI piszcie!!!!!!!

17/03/08 14:53:56

annalda- niestety co do komisu ciazowego to niestety ale nie moge polecic zadnego sklepu... sama kupilam sobie w pasazu na I maja na dole 2 pary spodni i modle sie zeby mi starczyly do momentu az zrobi sie na tyle cieplo ze bede mogla zalozyc jakas sukienke :) odnosnie szkoly rodzenia to sie nie wypowiem bo nie uczeszczam i chyba nic sie juz w tej kwestii nie zmieni :) bylam dzisiaj z moim lubym na badaniu u pana doktora i.... Dzieciątko ułożone jest pośladkowo... no i na oko lekarza dziewuszka :) dzieciątko waży 330 g... średnica główki wynosi 59 mm, nóżki 41 mm, obwód brzuszka 174 mm, obwód główki 215 mm :) na moje oko dzieciątko ma 20 cm :) WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU :D aha i dziewczyny powiedzcie mi: ile ja powinnam miec ciuszkow na poczatek... czyli tych w rozmiarach miedzy 56 a 62-68 :) glownie chodzi mi o body, spioszki i pajacyki :) ale o inna czesc garderoby rowniez :)

KONTROLA Z ZUS A CIĄŻA

17/03/08 11:22:46

Dziewczyny! w jaki sposób mam zgłosić do zusu fakt iż w trakcie zwolnienia lekarskiego mogę przebywać albo u rodziców (miejsce zameldowania) albo u siebie (miejsce zamieszkania)... czy jest jakiś wzór pisma albo coś takiego?? i czy jak chcę dostawać pieniążki z zusu na konto a nie przez listonosza to czy również mam to zgłaszać w formie jakiegoś pisma?? Niestety nie orientuję się w tych sprawach a moja szefowa wyparła się na mnie i powiedziała że jak dostarczyłam zwolnienie do pracy to od tej chwili mam sama się wszystkiego dowiadywać i sama wszystko załatwiać :(