Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

17/09/08 11:01:23

Hej dziewczyny !!! Znowu mnie tutaj trochę nie było i kolejne zafasolkowanie - sylazbarc ogromne Gratulacje :brv: Mój gin powiedział mi ostatnio, że po laparo mamy trzy miesiące na staranka a jak nie wyjdzie to skierowanie do Kliniki. Mam robić testy owulacyjne ale kompletnie mi nie wychodzą i nie wiem czy wogóle mam owulkę. Postanowiłam już nic nie sprawdzać bo przez to jeszcze bardziej zaczynam się przejmować - zapisałam się na studia mam nadzieję, że przez to chociaż na chwilę zapomnę o starankach i w końcu się uda :) Pozdrawiam was kobietki :papa:

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

26/07/08 00:09:05

Neci zobaczysz, że jeszcze się nam wszystkim uda :-{: To smutne co piszesz i szlag mnie trafia jak sobie pomyśle jakie to niesprawiedliwe :( Ale widocznie Bóg ma dla nas inny cel - Ja poczekam jeszcze rok a potem niewykluczam adopcji :roll:

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

23/07/08 22:30:48

Sylwiu na urlopie było super - chodziliśmy po górskich szlakach, podziwialiśmy przepiękne widoki, piliśmy wodę z uzdrowiska w Szczawnicy no i te wspaniałe bociany :roll: Bacha jeden bocian leciał wprost nad naszym autem, przeciął nam drogę, był tak nisko, że dokładnie go widzieliśmy ( mówią, że właśnie lecący bocian zapowiada :smo: ) mam nadzieję, że do mnie trafi tak jak i do Ciebie :wink: Dziewczyny życzę wam szybkiego zafasolkowania i żeby nasze piękne bociany znalazły drogę do Każdej z nas :aq:

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

22/07/08 21:57:35

Hej dziewczyny !!! Dzisiaj wróciłam -w górach było super :roll: Czuję się świetnie, odpoczęłam i mam nadzieję, że coś :smo: się z tego urodzi :wink: Przytulanka były obowiązkowo codziennie :cmo: i widziałam tyle bocianów, że w końcu może któryś do mnie trafi :lol: Pozdrawiam was kobietki :mis: Bacha GRATULACJE :bal:

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

14/07/08 21:19:26

Hej dziewczyny !!! Jutro wyjeżdżam w góry :lol2: życzę wam samych gorących nocy :ddd: Jak zawsze trzymam za was wszystkie kciuki :ok: Dozobaczenia za jakiś tydzień :lala: