GRONKOWIEC NA KAMIEŃSKIEGO!! - JAKI INNY SZPTAL, PLIZZ...

21/11/07 13:23:04

Laseczki, ja 13.11 urodziłam zdrową dorodną córczkę Zosię - na Kamieńskiego właśnie. :lol: Polecam zarówno szpital - zaangażowane, cierpliwe położne, jak i lekarzy, autentycznie interesujących się Tobą i Twoim dzieckiem w trakcie porodu jak i po. Jest czyściutko, wszystko zdezynfekowane, po 2 dobach wypisali nas do domu (brak żółtaczki, wszystko w porządku). Standarty na sali porodowej wręcz zachodnie - jednoosobowe salki do rodzenia, kanapy, wygodne zautomatyzowane łóżka. Ja urodziłam malutką w wodzie i ten typ porodu bardzo polecam. Dla Zosi było to b. łagodne przejście, a u mnie rozwarcie z 5 cm do 10 cm po wejsciu do wanny nastapiło w ciągu 10 min. Jak ktoś chce więcej - zapraszam na priv.

GRONKOWIEC NA KAMIEŃSKIEGO!! - JAKI INNY SZPTAL, PLIZZ...

09/11/07 18:06:51

A ja ciągle 2 w 1 - choć już 4 dni po terminie.... w poniedziałek jade ze skierowaniem na Kamieńskiego - zbadają mnie i albo wypuszczą na dzień - dwa, albo zostawią na patologii.... podobno łożysko już stare i mocno zwapniałe, więc nie wiem czy będa chcieli czekać... :?

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

31/10/07 16:11:51

No to widze, że może spotkam jakąś znajomą z forum w tej Oławie.... :)) A kamieńskiego ponoć mają 5-ego otworzyć. Ale nie wiem czy w to wierzyć, z praktyki wynika ponoć ze taka dezynfenkcja trwa ze 2 tygodnie....

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

31/10/07 07:47:26


udało mi sie pierwsze 3 miesiace tylko piersia karmic , a rozmiar mam B
Jest dokładnie tak jak pisze judar82 - rozmiar nie ma wpływu na mleko. Ja miałam przed Bartkiem miseczkę 75 A , o ile nie wklęsłą :twisted: , a Bartka karmiłam przez 9 m-cy cyckiem , mimo iż pokarm dostałam dopiero w 5. dobie :roll: (po cesarce.....) i wcześniej dokarmiały go butlą. Poczatki są b. trudne, ale warto :) A ja już mam 40. tydzień, termin 3/5.11.... :$%^:

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

30/10/07 17:00:08

maddie, ja dziś byłam w Oławie po tym jak zdesperowana wróciłam z kwitkiem z Brochowa, i jestem zachwycona..... Więcej o moich opiniach na Dolnośląskie , post o zamknięciu kamieńskiego. Czy twoją położną była może pani Lucynka? ja ją własnie sobie "zabukowałam" - wydaje się być bardzo kompetentna i serdeczna. W ogóle czułam się tam jak w szpitalu z "na dobre i na złe" . Po wrocławskich wrażeniach naprawde nie mogę się otrząsnąć, ze taka normalność naprawde istnieje. Ode mnie z Krzyków mam trochę dalej niż ty z Siechnic, ale i tak nie trace na dojazd więcej niż 0,5 h :)