mały nerwus!

19/12/08 16:47:44

Oj jak bym o własnej córce czytała :roll: Moja jak tylko nie dostanie to czego chce to zaraz wrzask. Co prawda nie rzuca się na podłoge i nie bije ale sam krzyk jest okropny. Nie moge nic zrobić bo ona akurat chce do mnie na ręce. Stale ktoś musi przy niej być bo sama soba się nie zajmie a jak widzi że coś się dzieje w kuchni to jest pierwsza do pomocy przy rozsypywaniu cukru i zrzucaniu wszystkiego ze stołu. Obiadu przy niej nie da się zrobić :roll: Jak prubuje ją zabrac z miejsca "przestępstwa" to wygina się tak rzebym jej podnieść nie mogła - a jak ją zostawie na wyryczenie się to zaraz przybiega mój tata i ją głaska bo "biedne dziecko płacze" eh i jak wychować grzeczne dziecko :?:

Kwaśna kupka po antybiotyku??

11/12/08 16:24:00

Witam! Mamy pytanie może jakaś przewrażliwiona jestem ale wole się upewnić :roll: MOja córka dostała nagle gorączki bez żadnych objawów (miała tylko powiększone węzły chłonne i lekko gardło czerwone) na 4 dzień bez poprawy dostała BACTRIM - gorączka spadła i wszystko było ok. Lekarz podejrzewał wtedy zapalenie układu moczowego ale jednak nie mieliśmy potiwierdzenia w postaci posiewu :roll: Nie mineły 2 dni jak skończyłam jej podawać lekarstwo , zaczeła kaszleć i znowu gorączka - tym razem miała juz miany na oskrzelach więc znowu antybiotyk ZInnat. Objawy ustąiły ale ja zauważym że ona od kilku dni robi kwaśne kupki - dotychczas jak zrobiła to było zwyczajnie czuć nieprzejemny zapach (wiadomo :roll: ) a teraz tylko jakiś kwaśny zapach - kupka raczej normalna brązowa i scalona. Oprócz tego żadnych objawów. Czy to możłiwe że od antybiotyku tak mogło by się dziać :?: dodam jeszcze że dawałam jej herbate z żurawiny ponoć pomaga na ukł moczowy - no i brała przy antybiotyku lakcid oczywiście. Sama nie wiem co o tym myslęć :roll:

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

17/09/08 15:45:31

[quote="Eliza1":bb2pvox0] Witusia wysypało po antybiotyku, dzisiaj kupiłam drugi, oby było ok. :?
Witam Przepraszam że tak się wcinam - czytam was na bieżaca ale nie mam jakoś już czasu ani weny rzeby odpisywać :roll: Ale Eliza to co napisałaś mnie troche zaniepokoiło. Poczytaj sobie na temat mononukleozoy - tak w skrucie to objawia się często jako angina a po podaniu antybiotyku występuje wysypka z powodu złego zdiagnozowania. Nie chce ci nic sugerowac ani straszyć - sama akurat borykam sie z myslałam na temat tej choroby bo mnie lekarka trochu nastraszyła. Oby u Twojego Witusia to była tylko zwykła wrażliwość na ten atybioryk pozdrowionka dla wszystkich

Mononukleoza????

17/09/08 15:25:45

Witam Dzisiaj moja pediatra zasiała we mnie ziarno niepewności :? Moja córcia od jakiegoś tygodnia pokaszluje (głównie jak śpi) dodatkowo wczoraj zauważyłam że ma powiększone węzły chłonne na szyi. Lekarka zleciła badanie krwi. Limfocyty i monocyty wyszły podwyższone. Zasugerowała mononukleoze - więc oczywiście cała ścierpłam :cry: Moja córcia oprócz tego kaszlu, i powiększonych węzłów ma ponoć lekko powiększoną wątrobe. A tak pozatym zachowuje sie zuperłnie normalnie, jest aktywna i radosna. Mamy czekać dwa tygodnie i zobaczymy czy się jej te węzły zmniejszą. Już sama nie wiem co myślec. Czy to może jakaś zwykłą infekcja. W morfologi wyszło też że na 100 leukocytów 2% stanowią wirocyty :roll: Czy ktoś miał do czynienia z tą chorobą???

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

08/07/08 17:17:38

Witam po urlopowo :D U nas urlop minoł szybciutkooooooooooooo :lol: ale pogoda dopisała gdyby tylko moje dziecko mniej marudziło powiedziałabym wręcz że było idealnie :lol: :lol: :lol: Zazdroszcze wam spotkanka :? my z Karolką niestety będziemy się poświęcać pilnie pracy hihi :lol: Dziękujemy ża życzonka rocznicowe tym którzy o nas pamiętali :D