Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

04/06/08 16:08:10

[quote="Vall":1f7r5w2g] Milko - byłam :D oczekalam sie i myslam ze mi glowa pęknie - migrenka :) A ty tez - widzialaysmy sie??
hmm byłam z Hanią i mężem więc ciężko było nas przeoczyć :) a Ty mówiłaś o swoim synku - znam Cię tylko z kilku ciążowych zdjęć i nie byłam pewna ale Twoja buzia ciągle chodziła mi po głowie, później przypomniałam sobie, że pisałaś, że chodzisz do pani Kasi :D Aniunia, dziękuję :) Co do dentystki, moja przyjmuje na Mistrzejowicach, ul. Korony Polskiej. Ostatnio za plombę płaciłam 70zł. Jeśli chcesz, wyślę namiary na priva. Sweet, mi położna bardzo pomogła w masażu. Najpierw musisz masować zatkany kanalik czyli twardą gulę, którą powinnaś wyczuć pod palcami a później masować posuwistym ruchem w kierunku brodawki. Przepraszam, nie umiem inaczej tego opisać.

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

04/06/08 16:05:35

..

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

04/06/08 09:24:35

[quote="sweet":ncuaxyef] Dziewczyny poradzce !!!!! Od wczoraj zrobil mi sie jakby zastoj w jednej piersi, w dodatku w dolnej polowie :( Nie wiem co z tym zrobic :?: Boli, jest twarde, cycek jest duzy, ciezki ... Daniel nie poradzil sobie z odciaganiem /znaczy jak je to wyproznia sie gorna czesc cycka a dolna zostaje twarda/, latkaktorem tez nie udalo mi sie sciagnac i teraz juz zastanawiam sie co zrobic :?: :?: :?: a teraz ide was nadrobic :)
Mi pomagał termofor z gorącą wodą, masaż i odciąganie. Na początku musiałam odciągać trochę ręką potem już szło laktatorem. Vall, nie byłaś ostatnio u dr Kisielewskiej w bluzce w paski?

Kryzys laktacyjny

04/06/08 09:20:56

[quote="kruczek":1t5b14ig]To niekoniecznie kryzys :D Czy Haneczka wypija w trakcie karmienia mleko z obu piersi i piersi po karmieniu są miękkie i opróżnione? Być może denerwuje się z innego powodu. Jeżeli to kryzys (a to też jest możliwe), to nie pozostaje Ci nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i karmić na każde zawołanie, nie stresować się, całą robotę w domu przerzucić na innych, zająć się sobą tj. jedzeniem, piciem, odpoczynkiem i karmieniem. Możesz stymulować piersi odciągając pokarm laktatorem, ale tylko zaraz po karmieniu i tylko z tej piersi, którą karmiłaś. W tym celu odciągaj kilka minut, nawet, jak nic nie leci. To pobudzi laktację. Odciągnięte mleko zamrażaj (o ile coś będzie). Teraz nie podawaj go w butelce, bo to najkrótsza droga do zakończenia karmienia. Jeżeli dziecko będzie wyraźnie głodne, to możesz je dokarmić strzykawką na palcu - tzn wkładasz swój mały palec do buzi - niech się dobrze zassie, a strzykawką w kącik ust podajesz mleko. Najlepiej to robić z czyjąś pomocą. Powodzenia. Ps. Kryzysy wracają co kilka tygodni. Ja po powrocie do pracy miałam kryzys permanentny :twisted:
wypija z jednej piersi, bo karmieniu pierś jest miękka. Być może powód jest inny, w takim razie nie mam pojęcia o co chodzi.. Może to po prostu zły dzień?

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

03/06/08 22:18:28

Chciałabym przedstawić Wam moją córeczkę Hanię. Ma 4 tygodnie :) Właśnie walczymy z kryzysem laktacyjnym, lekko nie jest ale na codzień Hania jest pogodną i zadziorną dziewczynką :) Bardzo lubi być wożona, huśtana więc staramy się chodzić na długie spacery. Niestety coraz mniej śpi w dzień. Chyba już tak zostanie :roll: