OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

06/07/09 07:59:45

Hej dziewczyny, strasznie sie odseparowalam od Klubu Mam, ale nie zapomnialam! Brakuje czasu na wiele przyjemnosci, niemniej chciałybyśmy z Gabrysią życzyć wam udanych wakacji, niezapomnianych wrażeń, poczucia spokoju przy lekko wiejącym wiaterku znad krainy wakacyjnych przygód. Co tam jeszcze, mężczyzn, którzy wychodzą z dzieckiem, gdy my musimy posprzątać (albo tych, co sami łapią za szmatę...ale to jakaś utopia;-)) hmmm... smacznych lodów na olsztyńskiej staróce, koncertów przy piwku z dziećmi w wóżku... ach.. bo ja już mam urlop i żyję tylko tym, że lada moment wyjedziemy, chciwlowo wyjazd wstrzymany, bo Gabi załapała jakiegoś wirusa, ale dochodzi do siebie. Taaa...ja siedzę nie powiem gdzie z laptopem na kolanach, a Gaba napełnia pojemnik na bańki wodą i cóż... trochę się opiła.... grrr, oczy dookoła głowy mamo! Powodzenia szczególnie podójnym mamom! Chylę czoła! A ja za to mam od 13.06 siostrzeńca Pawełka Leona i chyba w tym się spełnię! Ciotkowaniu!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

13/04/09 14:26:01

Hej Madziulka, wreszcie coś sie ruszyło;-) bo wczoraj puuuuuuuuuuuuuuustki na forum. U nas też leniwie, w święta praktycznie sami byliśmy. Pozdrawiamy!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

11/04/09 09:30:44

Jeszcze raz wszytskiego najlepszego na swięta. Ja "właśnie" gotuję, piekę itd. Jazz co do jaajek, tata to z Gabą robi, umalowali jajka zwykłym barwnikiem i kupiłam pisaki do ciastek: popatrzcie: [url=http://img19.imageshack.us/my.php?image=dsc01395o.jpg:2rblowkg] [/url:2rblowkg] uściski! zmykam bo naprawdę nie dotxzremy na swieconke!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

08/04/09 21:53:38

Witam, a my juz trochę świątecznie Alleluja bija dzwony, Alleluja echo niesie. Chrystus bowiem Zmartwychwstaly W serca nasze pokoj wniesie! Korzystajac z okazji, jaka jest Wielkanoc, chcialam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia zdrowych, radosny i pelnych blogoslawienstwa Swiat Wielkiej Nocy. Niech Chrystus Zmartwychwstaly przyniesie nam wszystkim pogode w zyciu codziennym i usmiech kazdego dnia naszego zycia, a wielkanocny zajaczek niechaj wnosi w nasze zycie radosc, dobra zabawe mnostwo, mnowsto smiechu. Smacznych kolorowych jaj i mokrej zabawy w poniedzialek :) Magda i Gabi co do szczepień ja szczepiłam i na rota i pneumokoki. Co do rota to moze na wyrost, chociaż kto wie raz mieliśmy prawie tygodniową przygodę z biegunką i na szczęście obyło się bez szpitala. Co do pneumokoków w USA są bodajże obligatoryjne, pewnie w paru innych krajach też, więc tu przesady nie widzę.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

06/04/09 11:04:40

Witam florencja79 bo ostatnio trafiłyście na spotkanie mam chustowych, a nie klubowych :wink: widziałam, jak biegałyście między regałami, ale nie bardzo mogłam Was zaczepić, bo byłam trochę uwiązana :lol: Aha, dzięki, to wszystko jasne! Ale ja cię i tak nie rozpoznałam ... I'm sorry, so sorry;-))) No Gabi jakoś ostro biegała.