Czerwcowe Szczęścia

17/05/09 23:15:27

KasiaB87 wtakiej sytuacji ,zwykle przepraszam jest nie na miejscu, trzeba bylo najpierw pomyslec a pozniej napisac, skoro bylas ta podczytujaca to dosknale powinnas znac sprawe. Nawet niewiesz ile krzywdy wyrzadzilas tymi slowami, i jak bardzo to zabolalo... Mozecie na nas bluzgac ile chcecie, jak widac podczytujacym wszystko wolno.

Czerwcowe Szczęścia

15/05/09 14:24:53

[quote="m4ja":1p7n4dyb]I forum ożyło , hehe (... )Rozumiem dziewczyny, które udzielały się cały czas. My(nowe, anonimowe) poznałyśmy je doskonale, one nie znają nas wcale.Postawcie się w ich sytuacji. Nic o nas nie wiedzą. Z tego co widzę jest nas sporo podczytujących, czemu by tego nie zmienić. Teraz role się odwrócą. To my będziemy pisały, a one nas podczytywały. Nie można powiedzieć, że to niesprawiedliwe, bo w ten sposób oceniłybyśmy nasze dotychczasowe postępowanie. Więc jak? Piszemy? :lol:
Madrze napisane, wiec bierzcie sie do roboty :) zawsze w wiecej osob to razniej i mozna ozywic forum, ktore i tak juz "przymieralo" wydaje mi sie ze jesli bedziecie mialy problemy z dzieciaczkami, to "stara gwardia" bedzie sluzyla pomoca.

Czerwcowe Szczęścia

14/05/09 23:25:37

wiena a Ty to kto? pierwszy raz cie tu widze, a nie zauwazylas ze jak napisalam podanie i dwa zdjecia ,ujelam to w formie zartu? (emotikonka mowi sama przez sie,) tak jak kukulka napisala istna komedia, Niewidzisz jak co niektore dziewczyny z forum sa nachalne i nie dociiera do nich fakt ze malo pisaly , ilez razy mozna to samo powtarzac brak slow Stokrotko tyle z nami pisalas, no ile? 165 postow w ciagu 1,5 roku? faktycznie duzo, niechce nikomu robic przykrosci , nie naleze do osob ktore szukaja zadry, ale musialam to napisac Same niepotrzebnie robicie afere,

Czerwcowe Szczęścia

14/05/09 15:26:15

podanie i dwa zdjecia ;) zgadzam sie z megutka

Czerwcowe Szczęścia

10/05/09 12:07:10

Dominika super wiesci, wiec zycze powodzenia w starankach :)