DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/11/09 22:07:25

i-feel-you ale mnie zaskoczyłaś. Normalnie muszę posiedzieć i znaleźć tego "mojego" specjalnie dla Ciebie :) A co takiego ajeczka ma w opisie, że tak humor poprawia?

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/11/09 21:17:21

Mikancześć :D Cicha ale masz małą cwaniarę. Patent z bzikiem świetny. : barbasia : dużo zdrówka dla Ciebie i Adasia. Moja siostra też chora i właśnie może się kurować tak jak Ty - cytryna, miód i czosnek. unmonday super, że jesteś zadowolona z wyjazdu. A jak Mała zareagowała na mamusię po powrocie? nanci instrukcja fachowa:) ajeczko teraz pewnie czas na relaks skoro Łukaszek śpi. Mój czorcik jeszcze lata i nie wygląda na zmęczonego. Kupiłam dzisiaj Małemu parówki i zjadł na kolację calusieńką :shock: i do tego pół tosta. Normalnie byłam w szoku. Nie wiedziałam, że moje dziecko potrafi tyle zjeść. No ale to dobrze. Cały czas masował sobie brzuszek z zachwytem jakie to pyszne. Kurcze chyba i ja się zabiorę za wypieki. CHociaż ja mam bardziej ochotę na te kruche ciasteczka Asi.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/11/09 10:49:14

Witam:) JA chętna na kawkę, bo ledwo jestem żywa. Asiu my dajemy na gorączkę i przeciwbólowo Panadol. Mały go uwielbia chociaż ma właśnie taki gorzkawy posmak, a np słodziutki Sanosvit pluje. *honey* to zaszalejesz z taką gotówą. Pewnie jakiś shopping cię czeka;) Sonata i Wiktorek ale fajne to zdjęcie. My to się raczej zatrzymujemy przy każdym kamyczku, a co lepsze przynosimy do domu:) nanci mój potrafi (oprócz tej kozy i stania na jednej nodze) to co Rafałek. Dzisiaj moja mama mówi do niego a gdzie sroczka kaszkę ważyła - a on zatyka uszy śmieje się i pokazuje na rączkę. Albo jak ktoś go chwali to zakrywa buzię i się zawstydza. Pociesznie to wygląda.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

24/11/09 17:01:35

Corcula to mnie "pocieszyłaś" z tym przeciętniakiem;) ajeczko dziękuję, za odpowiedź w spawie tych paróweczek. Muszę też kupić takie sprawdzone:* My na kolację jemy za zwyczaj kanapeczki. Moje dziecie nie lubi kaszek, ale ostatnio dodaję mu banana lub tarte jabłko i też troszkę podje. Lubi też budyń. A robicie dzieciom galaretkę owocową?

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

24/11/09 13:30:59

Witam wtorkowo:) Corcula jak czytam o Twojej Julci to normalnie jak bym czytała o jakieś 2-3 latce. Normalnie masz jakieś nadzwyczajne dziecko. Tyle potrafi i tak długo śpi i w ogóle taka grzeczna - super. asiula10 zdrówka i gratuluję zaliczonych "kół". nanci a jaką dajesz paróweczkę Małemu, bo ja jeszcze nie dawałam jakoś nie wiem która może być dla maluchów dobra? Ale dzisiaj pogoda w kratkę-raz świeci słonko, a za chwilkę pada deszcz. A na dodatek strasznie wieje. Mój męczy się z katarkiem, ale inhalujemy się 2 dzień i jest już lepiej. ML a czemu to Ci ciężko? Jak masz nadbagaż to się podziel będzie lżej;)